Keď spoločnosť Sony Pictures vydala prvé zábery z dlho očakávaného komiksového hitu Venom, nechala mnohých fanúšikov v napätí. Rovnomenné krvilačné alter ego fotografa Eddieho Brocka, ktorého si zahrá charizmatický Tom Hardy, v ňom totiž chýbalo. Práve vydaný oficiálny trailer však fanúšikov určite uspokojí. Venoma je v ňom viac než dosť.

Tom Hardy ako hrôzostrašné monštrum? Pozrite si oficiálny trailer k akčnej marvelovke pre dospelých!!! + VIDEO

Keď sa fotograf Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého.

Z nového traileru je jasné, že Venom bude oveľa temnejší a dospelejší film ako väčšina súčasných komiksoviek. Producenti tvrdia, že určitú inšpiráciu hľadali vo filmoch ako Logan a Deadpool, či kultovom príbehu o Dr. Jekyllovi a Mr. Hydeovi.

Schizofrenický vzťah medzi hlavným hrdinom a mimozemským symbiontom však určite ponúkne veľa priestoru aj na humor.

O rovnováhu medzi akciou a vtipom sa postará jeden z najpovolanejších, režisér Ruben Fleischer, známy hororovou komédiou Zombieland. Ten mal na pľaci k dispozícii trojicu z najväčších hereckých talentov v súčasnom Hollywoode.

Okrem Toma Hardyho sa vo Venomovi objaví Michelle Williams (Prekliaty ostrov, Všetky prachy sveta), či stále populárnejší Riz Ahmed (Star Wars: Rogue One). Pri tejto kombinácii je favorit na najnavštevovanejší film jesene jasný.

Tom Hardy ako Venom sa v slovenských kinách objaví od 4. októbra 2018. Na naše plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár