Tmavovlasá sexi študentka a finalistka Miss Slovensko 2016 Zuzana Marčeková: „Ak som na niečo zaťažená, tak na oblečenie do fitness centra“ + ROZHOVOR

Už o malú chvíľu budeme môcť vidieť veľkolepé finále súťaže krásy – Miss Slovensko 2016, v ktorom nebude chýbať ani krásna finalistka s číslom 11 – Zuzana Marčeková. Ak by mala sexi modelka viac času, určite by sa venovala tancu a hre na hudobný nástroj. Na módne vychytávky si príliš nepotrpí, ale pár kvalitných kabeliek by sme v jej šatníku určite našli. Čo všetko o sebe prezradila tmavovlasá kráska? Dozviete sa len na M magazín.sk!

Krásna Zuzana Marčeková: „Ak som na niečo zaťažená, tak na oblečenie do fitness centra“

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazinFinálový večer súťaže Miss Slovensko je už predo dvermi. Ako túto skutočnosť vnímaš?

Nesmierne sa teším, ale zároveň som aj v miernom strese. Ľudia majú od finálového večera veľké očakávania, takže sa budeme musieť snažiť na 120% a vyhnúť sa čo i len malej chybe.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin1Počas finálového večera budeš súčasťou niekoľkých módnych prehliadok. Na ktorú z nich sa najviac tešíš?

Ak mám byť úprimná teším sa na všetky prehliadky rovnako. Každý módny návrhár je niečím výnimočný a jeho tvorba je svojím spôsobom unikátna. Zatiaľ sme skúšali šaty od značky WTF?!, ktoré sme už predvádzali na BMD a módnej dizajnérky Izabely Komjati. Keďže šaty od Izabely Komjati som ešte na móle nemala, tak sa teším na ne o trošku viac.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin3Ak by si nebola súčasťou finálovej dvanástky, ktorej finalistke by si výhru najviac dopriala a prečo?

Toto je veľmi náročná otázka. Keďže sa s každou jednou finalistkou už poznám, neviem ich objektívne posúdiť. V prípade, že by som sledovala Miss Slovensko len prostredníctvom médií, či už sociálnych alebo televíznych, tak by bola mojou favoritkou finalistka s číslom 1 – Kristínka Činčurová.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin2Meno Zuzana pochádza z hebrejčiny a v preklade znamená názov kvetu – lotos. Ktorý kvet máš najradšej ty?

Mám najradšej biele kaly alebo ruže. A ruže červené alebo biele.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin2aKaždá žena je zaťažená na určitý módny doplnok. Ako je to v tvojom prípade? Sú to kabelky, šperky, šatky, … Máš svoj obľúbený kúsok?

Mám rada módu ako takú, ale nezakladám si na konkrétnych módnych vychytávkach. Nemôžem povedať, že môj šatník neobsahuje pár kvalitných kabeliek, ale že by som bola na ne zaťažená, to určite nie. Ak som na niečo zaťažená, tak na oblečenie do fitness centra.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin4Nečakane sa ti ohlási návšteva, ktorá dorazí o 45 minút. Čo by si im za túto dobu uvarila?

Záleží od toho, čo by som mala v chladničke, ale najskôr by to boli cestoviny, napríklad pomodoro. S veľkou pravdepodobnosťou by som však niečo objednala.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin4aČo si ako prvé všimneš na ženách a čo ako prvé na mužoch?

Na ženách si ako prvé všimnem tvár ako takú a vnímam celkové vyžarovanie – energiu akou pôsobí. Pri mužoch je to podobné. Na mužovi si však všímam úsmev a ruky. Pokiaľ tieto dve časti tela nie sú v mojich očiach perfektné, je to veľký mínus.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin5

Ktorej záľube by si sa chcela v budúcnosti venovať, a doteraz si na ňu nemala čas?

Chcela by som sa vrátiť k tancu alebo k hre na hudobný nástroj. Nevrátila by som sa však ku gitare, ale začala by som s klavírom.

zuzana_marcekova_finalistka_miss_slovensko_2016_mmagazin5bZa rozhovor ďakujeme krásnej finalistke Miss Slovensko 2016 – Zuzane Marčekovej

Pridaj komentár