Určite poznáte ten pocit, keď počas dňa niektorý z nich potrebujete. Reč je o kozmetických produktoch, ktoré vám pomôžu relaxovať, uľaviť či efektne upraviť. Mini produkty do kabelky sú našou spásou na bežné dni. O tom, ktoré by vám v kabelke jednoznačne nemali chýbať, hovoria nasledujúce riadky.

  • Krém na ruky

Krém na ruky je kabelkové „must-have“. Je úplne esenciálnym doplnkom každej ženy. Vie totiž zachrániť v mnohých situáciách. Keď si potrebujeme nutne a na krátko oddýchnuť, je to práve on, ktorý nám navodí pocit okamžitej pohody a úľavy. Krém na ruky je výborným riešením na akékoľvek kožné „nehody“, je prvou pomocou na malé kožné podráždenia.

Aby bol krémik naozaj všestranný (napríklad aj ako balzam na suché pery), v kabelke by ste mali mať ideálne prírodný. Teda krém v bio kvalite vyrobený z prírodných surovín. Hľadajte výrobok bez vody a sulfátov, ideálne taký, ktorý obsahuje prírodné oleje. Alebo skúste netradičnú prírodnú surovinu, ako napríklad mliečnu syrovátku. V neposlednom rade nezabúdajte na veľkosť balenia. Ideálna je praktická tuba do 50ml.

  • Balzam na pery

Balzam na pery je najmä v zime veľmi dôležitý. Pery nám totiž ako dôsledok chladného počasia častejšie vysychajú. Keďže pery si často počas dňa olizujeme a teda to, čo sa na nich nachádza aj nepriamo konzumujeme, mali by sme dbať na výber vhodného balzamu. Dnes už existujú značky, ktorých ponuka obsahuje balzamy na báze čisto prírodných zložiek. Takéto produkty sú tiež vhodnou voľbou pre deti. Okrem balzamov vyskúšajte aj oleje. Na perách vám nechajú príjemný zamatový film a povráva sa, že pery po čase aj zväčšujú.

  • Púder

Hoci reklamy v dnešnej dobe sľubujú naozaj všeličo, je málo pravdepodobné, že ak sa ráno nalíčite, váš make-up bude dokonalý počas celého dňa. Vôbec to tiež neznamená, že máte mať v kabelke celý kozmetický kufrík. Celkom vám postačí kvalitný púder. Počas dňa len „doťuknete“ nedostatky a pleť zbavíte neželaných odleskov. Púder je výborným spoločníkom, ktorého pomoc určite oceníte. Odporúčame praktické balenia so zrkadielkom.

  • Voda v spreji

Tým nemáme na mysli vodu na pitie, ale tvárové tonikum. Ide o vodu ,ktorá by vám mala počas dňa osviežiť pokožku, zbaviť ju mazu a tonizovať. Na trhu je veľa dostupných produktov. V poslednom čase sú veľmi populárne toniká bez alkoholu. Skúste také, ktoré obsahujú rúžovú vodu a levanduľu. Takáto vodička je naozaj všestranným kozmetickým pomocníkom, najmä ak trávite v teréne počas dňa veľa času. Vodičky sú dostupné v príjemných kabelkových veľkostiach do 50 ml.

Vielö Bio krém na ruky, 50ml 17,00 €

A niečo navyše

Kabelkovú kozmetiku by ste mali mať zbalenú v malej kozmetickej taštičke, kde by vám okrem balení obľúbených produktov, nemali tiež chýbať vatové alebo látkové tampóniky, ktoré sú takisto všestranným pomocníkom.

FOTO: pinterest.com, Biorganica.sk

Pridaj komentár