Česká značka Hollandia má síce malú skupinu produktov, o to viac si však dávajú záležať na kvalite, spracovaní a produkcii vlastného kravského mlieka, z ktorého vyrábajú mliečne produkty. Každý z nich obsahuje značné množstvo aktívnych probiotík, ktoré sú kľúčové pre naše črevá, správnu črevnú kultúru a tak aj zdravie ako také. V črevách, ktoré majú rozlohu futbalového štadióna sa nachádza množstvo baktérií, ktoré zodpovedajú aj za imunitu. „Dobré“ baktérie sú základom pre naše správne fungovanie, pretože črevá sú náš druhý mozog.

„Priebežne testujem rôzne produkty značky Hollandia a budeme sa im ešte venovať v blízkej budúcnosti, povedala expertka na optimálnu výživu – Tina Zlatoš Turnerová.

Na nákupoch do chladničky je pre zdravie jedna z najdôležitejších zastávok skupina mliečnych výrobkov. Aj tu môžeme urobiť množstvo chýb práve tým, že možnosti na výber je ozaj veľa. Vieme, že jogurt je vďaka probiotikam absolútne nevyhnutný v našej výžive a mali by sme ho konzumovať aspoň trikrát do týždňa. Tu je však dilema aký jogurt si vybrať a čo sú kritéria výberu.

Kvalita mlieka a spôsob spracovania je základom pre kvalitný jogurt. S kvalitným základom sa môže pochváliť aj česká značka Hollandia, ktorá si dáva záležať na chove kráv a spracovaní mlieka. Okrem toho v tomto jogurte nájdete dávku probiotik, ktoré potrebujeme na dennej báze. Skúste napríklad gazdovský – selský jogurt a čistú chuť budete ma v láske veľmi rýchlo, či už čistý (biely), ochutený, do šalátov alebo do smoothies ako prísada.

Dobrú chuť! Tina

Pridaj komentár