Predtým, než sa začneme baviť o Super Power Live, poďme si niečo ujasniť! Možno si teraz myslíte, že to bude len ďalší z ‚tých seminárov …‘ Myslím tie semináre a konferencie, ktoré sľubujú modré z neba a nakoniec ani zďaleka nedostanete odmenu, akú ste očakávali. Príde tam kopec spíkrov, ktorých jediná úloha je dať Vám malú ochutnávku a následne musíte kúpiť niečo viac. Máte zlú chuť v ústach. Chápem to!

Tieto 3 dni môžu byť najlepšou investíciou vášho života!!! Zažite Super Power Live na vlastnej koži a vydajte sa na cestu skutočného úspechu!

Tieto semináre NIE SÚ určené na to, aby Vás naučili niečo ‚dobré‘, ale na to, povzbudiť Vás tak akurát ku kúpe čohokoľvek, čo sa v ten týždeň predáva. Všetko čo sa teda stane je, že Vám zostane len hlúpy pocit, pretože ste znova naleteli. Ak ste to už predtým zažili … Môžem Vám sľúbiť, že Super Power Live bude nádychom čerstvého vzduchu! Veľkým rozdielom je, že náš primárny zámer pre túto akciu nie je ‚zarobiť peniaze‘, ale skutočná služba komunite.

Toto NEBUDE festival povzbudenia. BUDEM Vás učiť presné kroky, ktoré potrebujete implementovať do Vášho biznisu, aby ste dosiahli vytúžené výsledky. Som tu, aby som Vám pomohol spraviť tento rok Vašim doteraz najlepším … Počujem Vás premýšľať „Ako by to bolo možné?“ Než budete čítať ďalej, musím Vás varovať: Tento seminár nie je pre každého … Ak nie ste pevne rozhodnutí vytvoriť svoj biznis a prispôsobiť mu svoj životný štýl, toto nie je pre Vás. Ak po prijatí osvedčených stratégií a systémov neurobíte akciu.

Toto nie je pre vás. Avšak, ak ste neoblomne rozhodnutí a nebojíte sa konať, viem Vám pomôcť transformovať Váš život tak, že budete žiť kompletne podľa Vašich pravidiel. Je to jednoduché, nakoľko všetky naše techniky sú dizajnované tak, aby totálne naštartovali rôzne oblasti Vášho života … Väčšina z Vás môže urobiť tento rok tým najlepším čo sa týka:

Hľadania Vášho vnútorného hnacieho mechanizmu …

Otočenie Vášho života tým správnym smerom …

Zarábania peňazí vďaka tomu, čo milujete …

Vybudovania silných vzťahov a partnerstiev …

Dosiahnutia akéhokoľvek cieľa …

Vytvárania rapídnych výsledkov …

Ovládnutia efektívneho zadeľovania času …

Prekonanie akéhokoľvek strachu či výzvy …

„V deň #1 sa budeme zameriavať na Vaše nastavenie mysle …“

Väčšina podnikateľov a lídrov robí správne veci na papieri, ale z nesprávnych dôvodov. Hovoria, že úspech je 80 % psychológia a 20 % je mechanika. Ak začnete so správnym nastavením mysle, zvyšok bude jednoducho nasledovať. Nezáleží na tom, čo si myslíte, že viete – ak máte nesprávny prístup, NIKDY nebudete úspešní.

Keď sa naučíte ovládať svoju vlastnú MYSEĽ, nikdy sa už nebudete musieť obávať o opätovnú stratu Vášho „nasadenia“ … Počúvame, že „nastavenie mysle je všetko“, ale často, pokiaľ ide o životné majstrovstvo, sa zameriavame na procesy a systémy, zatiaľ čo úplne ignorujeme vlastné myšlienky – skutočné základy,  na ktorých budujeme všetko čo robíme. Keď sa zaväzujete k akémukoľvek druhu práce, zameriavate sa na samotnú prácu a nerozumiete tomu, čo NAOZAJ riadi celý Váš výstup …

Problém je, že zatiaľ čo môžete (a mali by ste) zmeniť svoje myslenie, väčšina ľudí myslí len na krátkodobé výhody. Aj keď to dočasne pomáha, necháva Vás to uviaznutých v nekonečnom cykle … „Živí naháňači“ sú ľudia, ktorí prenasledujú jeden cieľ za druhým – krajšie auto, väčší dom, ďalšiu promóciu – dúfajúc, že sa potom zrazu budú cítiť šťastní a spokojní. Keď rozumiete správnemu zmýšľaniu, stále môžete stanovovať ciele a v dlhodobom horizonte budete môcť prechádzať z „naháňania“ šťastia na „bytie“ so správnou jasnosťou a smerom v živote. Ak nebudete schopný NASTAVIŤ SVOJU MYSEĽ, nebudete môcť v dlhodobom horizonte rásť a uspieť.

Deň # 2 – Mechanika Úspechu …

Chladná a ťažká pravda je, že väčšina podnikov nezíska žiadny zisk. Podľa Úradu Spojených štátov Amerických pre štatistiku práce, zo všetkých začínajúcich podnikov z roku 2011, iba 3 % sa dostali do svojho piateho roka. Väčšina ľudí investuje veľa peňazí a začína svoje podnikanie bez toho, aby mali osvedčený model. Robia vylepšenia a snažia sa, aby to fungovalo, ale teraz je už príliš neskoro. Najrýchlejší spôsob, ako byť úspešný, je osvojiť si osvedčený model. Natwest hlási, že 97 % franchisingov prináša zisk …

Dôvod? Franšízy sa držia osvedčených a otestovaných podnikateľských plánov a len toho, čo už funguje. Ako môžete očakávať, že uspejete bez firemného, preukázane úspešného obchodného modelu? Prečo sa snažíte urobiť všetko sami (ťažšia cesta)?

Druhý deň je o postupných stratégiách a systémoch, ktoré mi umožnili žiť finančne nezávislo v mojich 23 rokoch. Naše špecializované techniky boli použité poslednými účastníkmi, ktorí videli okamžité výsledky vo svojich podnikoch. Poviem vám, ako som sa mi podaril uspieť vo viacerých odvetviach – od medzinárodného frančízingu QSR, cez vysoko postavenú módnu značku, až po firmu pre vývoz ocele a pneumatík – a aké techniky som využil …

Deň # 3  Všetko je o Majstrovskom ovládnutí …

Väčšina ľudí navštevuje Super Power Live, aby sa naučila nové zručnosti a získali nové nastavenie mysle … Ale odchádzajú S ÚPLNE NOVOU PERSPEKTÍVOU ŽIVOTA. Tento seminár však bude silnejší ako kedykoľvek predtým …

Ak chcete zmeniť, ako vidíte svet, ak chcete vyčistiť svoju myseľ od stresu a neporiadku, ak chcete žiť v tejto chvíli a zažiť každý krásny okamih naplno … potom patríte sem … kde sa stanete viac nelimitovanými, vedomými a voľnejšími ako kedykoľvek predtým. „Príležitosti sa objavujú LEN TERAZ. Vo všetkých okamihoch, kedy je vaša myseľ v MINULOSTI alebo BUDÚCNOSTI, tieto MOŽNOSTI strácate“ Keď som začínal svoju cestu, myslel som si, že na to, aby som sa stal šťastným, musím byť úspešný.

Mal som všetko, čo som vždy chcel. Autá, domy, životný štýl. Keď však vybledla novosť týchto vecí, cítil som sa prázdny. Bezúčelný. Stratený. Upadol som do hlbokej depresie, až pokiaľ som neobjavil duchovno a prispievanie. Odvtedy sa moje zameranie úplne posunulo. Od tohto momentu som pracoval na vytvorení techník a zmýšľania, ktoré mi umožnili zarobiť viac peňazí ako kedykoľvek predtým, a takisto mať viac času než kedykoľvek predtým na odpočinok, flow a ocenenie života.

Tieto techniky a myslenie, budem s vami do hĺbky zdieľať v deň # 3 Super Power Live. Prestaňte sa držať viery, ktorá vás udržiava mimo života v PROSPERITE …

… Presvedčenia, ktoré nerobia nič, len Vás nútia, aby ste sa usadili do života, ktorý vás robí nespokojným, nenaplneným alebo bezvýznamným. Nástroje, ktoré získate v kombinácii s novou úrovňou pochopenia, Vám umožnia zapojiť sa do interakcie s „vonkajším svetom“ oveľa silnejšie. Uvedomíte si, že môžete byť zároveň bohatý AJ osvietený naraz. A toto je najsilnejší objav, ktorý by ste mali urobiť.

Posledné lístky na Super Power Live si môžete zakúpiť na getmeup.clickfunnels.com

Pridaj komentár