Jedno veľké meno strieda druhé. Po úspechu minuloročnej limitovanej kolekcie „vyšperkovaných“ pančúch si BEPON pre svojich zákazníkov pripravil opäť niečo špeciálne. V duchu myšlienky na vytvorenie novej limitovanej kolekcie nadviazala slovenská značka spoluprácu so Simonou Krainovou, známou modelkou s výnimočným citom pre módu a trendy. Výsledkom spojenia je trinásť zmyselných a sexi dámskych pančúch a osem priliehavých body, ktoré dizajnérsky doplnil o vlastnú radu ponožiek i Simonin manžel – Karel Vágner.

Teraz môže byť každá žena sexi! Videli ste už najnovšiu kolekciu BEPON by Simona Krainová?

Silná túžba dopriať slovenským ženám pocit zmyselnosti, zvodnosti a krásy, spojila značku BEPON s modelkou Simonou Krainovou, ktorá pre mnohých stelesňuje všetky atribúty ženskosti. Už prvé stretnutie, ktoré sa uskutočnilo začiatkom roka nasvedčovalo tomu, že práve Simona je tá, ktorej osobnosť a vrodený cit pre módu a trendy môžu vyústiť do dokonalého spojenia v novú hviezdnu limitovanú kolekciu.

„Je to pro mě další pracovní výzva a velký splněný sen. Už jako malá holka jsem si malovala různé šaty a kousky oblečení, které bych jednou chtěla ušít a nosit. Spolupráce se slovenskou značkou BEPON je jiná, je ženská a smyslná, baví mě, že se můžu zaměřit na ženské křivky a smyslnost”, opisuje spoluprácu s BEPONom Simona Krainová.

Aká je teda dlho očakávaná kolekcia?

Pri tvorbe kolekcie sa Simona s tímom z BEPONu snažili, aby jednotlivé kúsky boli odrazom osobnosti a štýlu každej ženy – ženy, ktorá túži byť zvodná, sexi, milovaná, zmyselná, ale zároveň prirodzená a nežná. Kolekcii dámskych pančúch a body dominuje čierna farba, osudové kríže, kamene, rafinovaná čipka a neskutočne sexi podväzkové prevedenia. „Mám ráda jednoduchost a ne příliš pestré barvv, takže rozhodnutí pro černou bylo jasné. Je krásné, když žena může upozornit na své křivky, ženskot a smyslnost elegantním způsobem – proto krajka. Vycházeli jsme také z tzv. sicilské ženy, které ikonickým prvkem jsou kříže – je to velmi kontroverzní a přitom velká klasika. Jedná se vlastně o takový velký milník v módě, ze kterého vycházeli světově uznávaní módní návháři. V kolekci se tedy promítají klasické i extravagantní kousky a každá žena si najde to své“, vysvetľuje charakter kolekcie Simona Krainová.

Samotná kolekcia pančúch sa skladá z niekoľkých vzorov, ktoré spoločne harmonizujú a tvoria dokonalý celok 13 zvodných kúskov. Jednotlivé pančuchy sa cenovo i vizuálne odlišujú. Najvyššiu radu tvoria odvážne 70 denové čierne pančuchy, z ktorých každé sú zdobené až 186 čiernymi alebo farebnými kameňmi. Tie ďalej dopĺňa séria zmyselných podväzkových pančúch, ktoré popustia uzdu fantázií naozaj každého. Celú radu uzatvárajú hravé pančušky zdobené ikonickými bodkami a mašľami. Chuťovkou kolekcie sú jedinečné pančuchy dozdobené prírodným pierkom, umiestneným naozaj rafinovane, na zadnej strane pančuchy. Ceny jednotlivých modelov sa v závislosti od náročnosti technického spracovania a použitých materiálov pohybujú v rozmedzí od 16,99 do 69,99 EUR.

Zaujímavým prínosom pre tvorbu kolekcie bol i Simonin milovaný manžel Karel Vágner, ktorý prispel dávkou svojho všestranného talentu a navrhol niekoľko dizajnovo naozaj zaujímavých modelov pánskych ponožiek. Zaujímavý je v ich prípade nie len spomínaný dizajn, ale i vysokokvalitné materiály, akými sú špeciálna MAKO bavlna a mercerovaná bavlna s ručne tkanou retiazkovou špicou. Ich výrobu BEPON zveril slovenským odborníkom na ponožky z Tatrasvitu.

Zmyselnosť a inovatívnosť v jednom

Kolekcia, ktorej finálna podoba dozrievala dlhých šesť mesiacov, je jedinečná nielen svojim vzhľadom, ale i použitými technológiami, materiálmi a unikátnym prístupom využitia aplikácií, akými sú kamene lepené teplom, saténové mašle, či prírodné materiály v podobe pierok. Stanislav Cintavý, výkonný riaditeľ BEPON prezradil viac o technickej náročnosti tvorby kolekcie a použitých technológiách: „Hlavnou kompetenciou značky BEPON je práve „inovatívnosť“ a tento projekt prináša nielen krásu, ženskosť a zmyselnosť, ale aj vysoké technologické spracovanie a kvalitu talianskej výroby. Lepenie kameňov teplom, aplikácia prírodného pierka, či saténovej mašle, si vyžaduje ručné dokončovanie dizajnu na tak jemnom materiály, akými sú polyamidové pančuchy, čo v našej spoločnosti považujeme za naozajstné umenie.”

Osobný prístup, ktorý Simona vniesla do celej kolekcie viedol k možnosti nafotiť modely priamo s ňou. Napriek tomu, že pančuchy a body sú určené ženám, stojí za krásou a zmyselnosťou Simony v sprievodnej kampani nejeden šikovný muž – stylista Lukáš Kimlička, kaderník Janko Molnár a fotograf Branislav Šimončík. „Fotografové, stylisti a make-up artisti k mé práci neodmyslitelně patří. Je důležité se obklopit tímem, který dobře znáte a důvěřujete mu. Celý proces je potom rychlejší, efektivnější a výsledek potom stojí vždy za to“, reaguje na hviezdny tím Simona. Vizuály, za ktorými sa ukrývajú spomínaní muži, dotvoria počas kampane výlohy predajní a obrazovo podporia celkovú komunikáciu limitovanej kolekcie.

Sexi a zmyselné dámske pančuchy a body boli verejnosti slávnostne predstavené 7.11.2017 v bratislavskom Old Fashioned Bare. Kompletná kolekcia doplnená o pánske ponožky, sa objaví vo všetkých predajniach BEPON a na oficiálnom e-shope v priebehu novembra.

Pridaj komentár