Po prvýkrát sa uskutoční v Bratislave vzrušujúca a dlho očakávaná módna show v podaní čínskej dizajnérky Yang Shan. Čínska módna dizajnérka Yang Shan predstaví 9. júna 2017 v Sajadam Riverpark v Bratislave svoju módnu kolekciu 2017.

Tento večer nemôžete vynechať! Jedinečná ázijská módna show prebehne v Bratislave už tento týždeň!

Yang Shan, pôsobí od roku 2010 v čínskom meste Li-ťiang z provincie Jün-nan. V roku 2010 začala pracovať v oblasti dizajnu starožitných šperkov. Miluje čínsku klasickú kultúru a umenie, vrátane starých strieborných zbierok či iných starožitných predmetov. Vďaka svojmu vlastnému unikátnemu pohľadu na tieto vzácne historické objekty a pamiatky, sa stala jedným z najpopulárnejších dizajnérov v regióne.

Slovenská módna dizajnérka Gabriela Giotto, známa tiež ako „slovenský Versace“, predstaví svoju novú kolekciu jar/leto 2017 s názvom „Woman to love“. V tento jedinečný večer sa budú môcť všetci prítomní tešiť aj na vystúpenie slovenskej speváčky Barbory Weiss.

Vychutnajte si jedinečnú udalosť, ktorá prináša na Slovensko krásu a štýl Ázie a to v jeden neuveriteľný večer! Čerešničkou na torte bude vystúpenie najtalentovanejších čínskych hudobníkov v Bratislave, ktorí všetkých hostí naladia na tú správnu atmosféru a krásnych modeliek, ktoré ste mali možnosť vidieť na podujatí Fashion Kultur.

Pridaj komentár