Všetci sme už boli v situácii a veku, kedy sme si vyberali a budovali svoj vlastný módny štýl. Na mieru šitý oblek alebo krátke čierne šaty oslovili väčšinu z nás smrteľníkov.

Tento mladý muž z britského mesta Brighton však túto voľbu posunul na úplne novú úroveň. Jednoducho sa rozhodol, že nie je dôvod obliekať sa, no … v podstate vôbec.

Prečo nosiť bežné oblečenie, keď môžete každý deň vyzerať ako Disney princ, najmä ak sa cítite dobre a ľahko sa z neho môže stať úspešný obchod?

Zack Mc Leod Pinsent má 25 rokov a pochádza z Brightonu. Jedného dňa došlo k momentu, kedy ho moderné oblečenie jednoducho začalo nudiť.

Mnoho rokov nosil bežné oblečenie, ale každú sekundu ho nenávidel, a tak si začal sám vyrábať historické kostýmy len pre seba.

V súčasnosti nevlastní a ani nenosí žiadne moderné oblečenie a pripomína, že keď mal 14 rokov, slávnostne spálil svoje poslednú džínsy. Od toho dňa až doteraz nosí historické odevy všade kam ide.

Aj keď to mnohým ľuďom pripadá zvláštne, je pevne presvedčený o svojich módnych výberoch. Koniec koncov, jediná vec, na ktorej skutočne záleží, je to, že sa sám cíti úžasne v  tom, čo nosí.

Záujem ľudí o jeho zovňajšok prerástol natoľko, že dnes šije na zákazku a ako sám vraví, nie je nič lepšie, ako keď sa koníček stane zároveň aj skvelým biznisom. Super, že?

FOTO: Zack Pinsent

Pridaj komentár