Dá sa nosiť na niekoľko spôsobov a môžete ho kombinovať nielen do ležérneho štýlu, ale aj k elegantnejším outfitom. „Teddy“ kabát je veľkým zimným hitom aj v aktuálnej sezóne.

Nielenže je štýlový, ale vás aj výborne zahreje. Pozrime sa spolu na to, ako tento obľúbený kabát zakomponovať do štýlového dámskeho šatníka.

„Teddy coat“, respektíve „teddy bear coat“, vznikol paradoxne ako napodobenina drahých norkových a ovčích kožuchov. Vyznačuje sa oversize štýlom a príjemným materiálom, ktorý pripomína kožuch plyšového medvedíka.

Výhoda teddy kabátu je tá, že je sám o sebe veľmi teplý a preto si pod neho môžete dovoliť obliecť aj ľahšie oblečenie, tenší svetrík, mikinu či dokonca aj šaty.

Teddy coat kabátiky sú väčšinou oversize, preto sa nemusíte obávať ani toho, že sa vám pod ním oblečenie nepodarí navrstviť. Nosia sa dlhé varianty, ako aj modely do polovice lýtok, či dokonca skrátené, ktoré siahajú do polovice stehien. Kvalitný teddy coat kabát síce nepatrí medzi tie najlacnejšie kúsky, no môžete si byť istá, že túto investíciu neoľutujete. Teddy coat je štýlový, pohodlný a zahreje vás aj pri tých najväčších mrazoch.

Široký opasok s prackou je skvelý spôsob, ako ozvláštniť širší teddy kabát. Opaskom sa totiź dá dotiahnuť a zvýrazniť úzky pás. Pridajte k nemu tmavé nohavice, vysoké čižmy a malú čiernu kabelku cez rameno a štýlový zimný outfit je na svete.

Ak máte rada skôr ležérnejší look, zakomponujte do outfitu tenisky. Pokiaľ si vyberiete ich zateplenú verziu, pokojne si ich môžete obuť aj do nižších teplôt. Farebnejšie tenisky odporúčame kombinovať s dlhým teddy kabátom hnedej farby. Biele tenisky si môžete obuť aj k farebnejším modelom.

Minulý rok boli v móde najmä hnedé modely a odtiene béžovej, tento rok sa farebná paleta rozrástla aj o farebnejšie verzie. Skvelou voľbou sú práve žiarivejšie odtiene modrej či zelenej. Nielenže v nich vyniknete, ale môžete ich skombinovať aj s inými farbami. Pokiaľ chcete, aby váš kabát viac vynikol, noste ho s kúskami v zemitých alebo čiernych farbách. Tým umocníte jeho výraznú farbu a rozžiarite si tak aj ten najsychravejší deň.

FOTO: pinterest.com, Twinset, Björn Borg, La Femme

Pridaj komentár