Ben Cristovao vytvoril s producentmi The Glow sticks, titulnú skladbu k novému tanečnému filmu Backstage s názvom Padám. V tanečnom filme, ktorý príde do slovenských kín už 15. 3.2018, má Ben i hereckú rolu a to porotcu talentovej súťaže. Zhodou okolností prišla táto ponuka tesne predtým, ako sa stal jedným z porotcov tohtoročnej Česko Slovenskej Super Star.

Tanečný film BACKSTAGE prichádza do slovenských kín!!! Ktorá spevácka dvojica sa postarala o jeho titulný song?

V samotnej skladbe Padám skvele funguje prepojenie češtiny a slovenčiny, čo odráža samotné dianie filmu, ktorý sa odohráva nielen na Slovensku, ale i v Čechách. „Nápad osloviť Máriu na feat bol spontánny. Sledujem jej tvorbu a myslím, že skladbe dodala skvelú ženskosť a náboj. Song sme s Máriou písali tak, aby sa napojil na romantickú líniu filmu,“ vysvetľuje Ben.

„To, že ma Ben oslovil, ma trochu zaskočilo, ale veľmi potešilo. Síce každý robíme inú muziku, ale spojenie v PADÁM sa nám myslím naozaj podarilo,“hodnotí spoluprácu Mária. Producentmi skladby sú The Glow sticks, na čele s Osamom Verse, ktorí produkujú všetky Benove skladby. Okrem tohto songu sa na soundtracku objaví Benov song Nohy, ktorý vyšiel v rámci jeho vlaňajšieho EP Posledná.Soundtrack bude zároveň obsahovať skladby od Kaliho, Nerieš, Paulieho Garanda, VR Nobody, Indyho a Wiche a ďalších. Soundtrack vyjde spoločne s filmom 15. marca 2018!

Film Backstage je príbehom tanečnej skupiny West CoastCrew, ktorá sa pretĺka v malom meste a sníva o tom veľkom. Dvere veľkého sveta a nablýskaného šoubiznisu sa im vďaka talentovej súťaži naozaj otvoria, no pre vzťahy a charaktery všetkých členov to ale znamená veľký skok a tvrdú skúšku. Svojmu snu sú niektorí schopní obetovať možno až príliš.

Ben Cristovao má vo filme úlohu jedného z porotcov talentovej súťaže: „Sranda je, že ponuka robiť skutočného porotcu, prišla veľmi krátko po dotočení mojej role vo filme. V skutočnosti je to naozaj nápor a zodpovednosť, ale baví ma to,“ dodáva Ben. Vo filme režisérky Andrey Sedláčkovej (Fair Play) hrajú ďalší skvelí herci ako Roman Luknár, Judit Bárdos,Ivana Chýlková a KryštofHádek.

Pilierom filmu je hudba a tanec, hlavné úlohy preto stvárnili mladí herci Mary Havranová (Oteckovia) s Ondrejom Hraškom a predovšetkým členovia tanečnej skupiny ThePastels a Ladylicious pod vedením choreografa Miňa Kereša. ThePastels na seba upozornili vo finále Česko-Slovensko má talent. Hudbu pre film zložil Jan P. Muchow a Viktor Hazard.

Film Backstage prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Bontonfilm. Už od 15. marca 2018!!!

Pridaj komentár