Kolekcia Reserved „CURATED BY BRITISH VOGUE“, ktorá bola vytvorená pod dohľadom britského vydania časopisu VOGUE, kraľovala tohtoročným silvestrovským párty kolekciám.

Výber desiatich špeciálne navrhnutých kusov v kolekcii vychádzajúcich zo šarmu Štúdia 54 sprevádzala svoje nositeľky od najväčšej zimnej silvestrovskej párty cez koktaily až po tanečné parkety zimných párty.

Redaktori Vogue Dena Giannini a Holly Roberts úzko spolupracovali v priebehu roka s dizajnérmi spoločnosti Reserved v štúdiách Reserved vo Varšave na koncepte celej kolekcie, strihoch, výbere tkanín, a detailoch, ktoré oživili celú kolekciu.

Inšpirovaní posledným večerom roka, skombinovali svoj talent a vášeň pre módu a dizajn s cieľom vytvoriť kapsulovú kolekciu, ktorú si zákazníci Reserved a čitatelia Vogue zamilujú a prijmú ju za svoju.

Vanessa Kingori, vydavateľka British Vogue komentovala spoluprácu: „Sme nadšení, že spolupracujeme s RESERVED na vôbec prvej kolekcii British Vogue vytvorenej v spolupráci s nejakou značkou. Naše partnerstvo s Reserved signalizuje vzrušujúcu novú oblasť príležitostí a táto unikátna spolupráca umožňuje British Vogue sa ešte viac priblížiť svojim čitateľom. Reserved sa už dostalo medzi britské High Street značky a sme potešení, že sme súčasťou jej rastu v Británii aj mimo nej.“

Tanec vo vlastnom rytme v oblečení inšpirovanom 70. rokmi, napríklad v šortkách z umelej kože, v metalickom disko tope na jedno rameno alebo v asymetrických strieborných brokátových mini šatách.

Silvester od hlavy až po päty v lesklých nefalšovane dekadentných flitrovaných šatách alebo lesklom overale s hlbokým V výstrihom.

Kolekcia obsahuje aj malé čierne šaty pre každú príležitosť, široké nohavice s vysokým pásom so smokingovým sakom, alebo aj šaty predelené v páse.

Modely z kolekcie v cenách od 19,99 € a vo veľkostiach od 34 do 42, bez námahy previedli stovky dám posledným dňom v roku.

Prezident spoločnosti, tvorca a spoluzakladateľ značky Reserved, Marek Piechocki sa k tejto kolekcii vyjadril jasne: “Sme veľmi hrdí, že môžeme touto formou ako prví v histórii spolupracovať s britským Vogue. Reserved zákazníci na celom svete hľadajú v britskom Vogue štýl a inšpirácie a my vždy hľadáme nové cesty a spôsoby ako ich nadchnúť a ponúknuť im najlepšie kolekcie každú sezónu.”

Pridaj komentár