Ste vo fáze života, kedy by ste potrebovali poriadnu zmenu k lepšiemu vo vašej kuchyni? Raz za niekoľko rokov je nutné pozrieť sa na výkonnosť svojich spotrebičov a všetkého, čo dennodenne používate pri príprave pokrmov pre celú rodinu.

FOTO: Ground Picture/Shutterstock.com

Drez, ktorý vás nesklame

Určite ste vyskúšali už niekoľko drezov a všimli si, že nie každý má tie isté vlastnosti. Okrem dizajnu záleží aj na jeho praktickej stránke. Nechcete predsa, aby boli na dreze okamžite viditeľné škvrny, ktoré len ťažko odstránite. Určite budete požadovať, aby bola jeho údržba rýchla a jednoduchá. Presne taký je napríklad granitový drez Blanco, ktorý vás zaujme luxusným prevedením a skvelými vlastnosťami.

Granitový drez má celkovo mnoho výhod oproti iným typom kuchynských drezov. Je neuveriteľne odolný, atraktívny a ľahko sa udržiava. Granitové drezy sú tiež odolné voči teplu a prirodzene tlmia zvuk, takže sú ideálne do aktívne využívanej kuchyne. Ak hľadáte štýlový a odolný kuchynský drez, práve kameninový model je vynikajúcou voľbou. Veď sa presvedčte sami! Granit je tvrdý materiál, ktorý je odolný voči poškriabaniu a odštiepeniu, čo z neho robí ideálnu voľbu.

Pomocník na každý deň

Pokiaľ sa vo vašej domácnosti varí na dennej báze a je vás doma viac, potom sa aj drez zaručene veľmi rýchlo plní špinavými riadmi. Len si predstavte, koľko času by vám zostalo, keby ste všetok tento neporiadok mohli vložiť do umývačky riadu 45 cm (každý podľa svojich možností) a jednoducho len počkať, kým tento domáci pomocník urobí prácu za vás.

Umývačky riadu vo všeobecnosti spotrebujú menej vody ako človek, ktorý by ich umýval ručne. Riady netreba ani oplachovať. Stačí si zadovážiť kvalitné kapsuly do umývačky riadu, z času na čas ju prečistiť a počas čistiaceho cyklu si pokojne môžete urobiť kávu, ísť si zabehať alebo niečo ďalšie navariť.

Uľahčite si fungovanie v domácnosti čo najviac. Každý si predsa zaslúži chvíľu pre seba.

Pridaj komentár