Ambasádorkou Hyundai extraligy v celonárodnej kampani Nie rakovine! je 24-ročná Adela Kľúčiková, najlepšia hráčka florbalového tímu Hurikán Bratislava v uplynulej sezóne. Zastupuje nielen seba, ale aj ďalších takmer 2 000 dievčat a žien, ktoré hrajú florbal na ligovej či školskej úrovni.

Túto nesmierne dôležitú tému podporia všetky tímy Hyundai extraligy – najvyššej ženskej florbalovej súťaže na Slovensku a počas jedného súťažného kola sa na všetkých florbalových ihriskách objavia neprehliadnuteľné ružové elementy s logom NIE RAKOVINE!

Všetky extraligové hráčky si v sobotu 2. novembra 2019 pred zápasom oblečú špeciálne tričká s logom kampane a spolu so svojimi divákmi tesne pred začiatkom zápasu spoločne odošlú darcovské DMS na podporu kampane. Svoje špeciálne tričko navyše každá hráčka po spoločnom fotení s divákmi venuje tomu fanúšikovi, ktorý výmenou za neho odošle ďalších 5 DMS na podporu kampane.

V sobotu 2. novembra 2019 preto pozývame nielen fanúšikov florbalu, ale aj ľudí s deťmi a celými rodinami, ktorým je téma tejto kampane sympatická, na spolu až 5 mimoriadnych florbalových zápasov Hyundai extraligy:

2. november 2019 o 17:15 hod. Hurikán Bratislava – Kysucké Nové Mesto – uvidíte aj v LIVE prenose huste.tv (zápas sa hrá v Bratislave, hala UK FTVS – prof. Rovného, pri moste Lafranconi – Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9)

2. november 2019 o 17:00 hod. FBK Tvrdošín – Eastern Wings Michalovce

(hrá sa v Mestskej športovej hale v Tvrdošíne, ul. Školská 837)

2. november 2019 o 15:00 hod ŠK 98 Pruské – Slávia Nitra

2. november 2019 o 17:00 hod Nemšová – Harvard Partizánske

2. november 2019 o 14:30 hod Kométa Spišská Nová Ves – Predator Sabinov

(hrá sa v Spišskej Novej vsi, Športová hala, ul. Za Hornádom 15)

Ďalšie aktuálne informácie o Hyundai extralige a aktivitách na podporu kampane NIE RAKOVINE! nájdete na fb stránka Hyundai extraliga. Veríme, že vďaka každému z vás vytvoríme nielen skvelú športovú atmosféru, ale neopakovateľným spôsobom spoločne vyjadríme podporu ženám, ktoré rakovina prsníka môže ohroziť.

Tešíme sa na rekordnú návštevnosť zápasov, v ktorých ide tentoraz nielen o výsledné skóre!

Hyundai extraliga žien a Slovenský zväz florbalu

Aj Vy môžete podporiť našu psychologickú a praktickú pomoc onkologickým pacientom zaslaním darcovskej sms v tvare: DMS(medzera)POMAHAM na číslo 877 alebo prispieť na účet verejnej zbierky (SK35 1100 0000 0029 4407 5295) ľubovoľnou sumou.

ĎAKUJEME, že spolu s nami hovoríte NIE RAKOVINE PRSNÍKA

Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník prijme a ktorá je spoplatnená sumou 2 €. Obdarovaný dostane 96 % ceny z každej darcovskej SMS správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS POMAHAM (DMS medzera POMAHAM) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora (O2, Orange, Telekom). Mobilní operátori (O2, Orange, Telekom) odvádzajú 100% z každej darcovskej SMS správy. Ak zákazník pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude. Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na donorsforum.sk.

Pridaj komentár