Úvod slávnostnej premiéry v Los Angeles patril novému Spider-Manovi, talentovanému Tomovi Hollandovi. Ten dorazil na červený koberec vo veľkom štýle, na kapote nablýskaného Audi nahodený kompletne v kostýme Spider-Mana. Po pár fotkách s fanúšikmi ho však zhodil a pridal sa k ďalším hviezdam filmu, od ktorých sa môže ešte veľa naučiť. V novej „marvelovke“ sa s ním ukážu aj Robert Downey Jr. ako Iron Man či Michael Keaton ako záporák Vulture.

Takáto bola svetová premiéra filmu Spider-Man: Návrat domov! Hlavný hrdina Tom Holland dorazil ako superhrdina

V novinke Spider-Man: Návrat domov hrá vedľajšiu úlohu, no na premiére žiarila najviac. Len dvadsaťročná Zendaya sa na premiére ukázala v nádherných ružových šatách a okamžite sa stala stredobodom pozornosti.

Charizmatická modelka, herečka a tanečnica, ktorá hrá vo filme Spider-Manovu spolužiačku Michelle, žiarila šťastím a s nadšením sa fotila s fanúšikmi či zvyškom obsadenia.

Film Spider-Man: Návrat domov je úplne novou verziou známeho superhrdinu. Tvorcovia preto museli obsadiť mnohé populárne úlohy a zároveň ich dostatočne odlíšiť od predošlých verzií.

Starostlivá teta May je v novinke oveľa mladšia – zahrala si ju oscarová Marisa Tomei. Ako Spideyho “objekt záujmu” sa zas predviedla vychádzajúca hviezda Laura Harrier.

Jedným z najvtipnejších momentov večera bol prank komika Hannibala Burresa, ktorý hrá vo filme telocvikára. Ten sa na premiére neukázal, no najal za 500 dolárov dvojníka, ktorý veselo rozdával novinárom rozhovory.

Okrem hviezd filmu si premiéru nenechali ujsť viaceré celebrity. Z natáčania nového Jumanji si zas na premiéru odskočila aj Karen Gillan známa ako Nebula z filmov Strážcovia galaxie a Strážcovia galaxie vol. 2., ukázal sa aj herec a otec Angeliny Jolie – Jon Voight, či youtuberka Glozelle.

Nová marvelovka Spider-Man: Návrat domov sa v našich kinách objaví už 6. júla. Na slovenské plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár