Vedeli ste, že na svete tvorí vône iba 8 majsteriek parfumériek? Dve z nich, Aliénor Massenet a Émilie Coppermann, dostali jednoznačné zadanie – vytvoriť vôňu, ktorá by bola oslavou ženskosti. Tak vznikla dokonalá parfumovaná voda s názvom Infinita, vytvorená špeciálne pre obľúbenú značku Oriflame.

Jej základom je jazmín veľkokvetý, ktorého vôňa sa považuje za stelesnenie božskej ženskosti. Táto úžasná rastlina sa už 300 rokov pestuje v slnečnom mestečku Grasse na juhu Francúzska. Jedinečnú kvetinovo-ovocno-drevitú vôňu Infinity dotvorili i ďalšie dôležité ingrediencie. A ako si ich správne vychutnať? Na úvod pocítite žiarivé a korenisté citrusové tóny mandarínky a ružového korenia, srdce tvorí už spomínaný jazmín a vrchné tóny voňajú po jantári, kašmíre a vanilke.

Prečo je ale na svete iba 8 majsteriek parfumériek? Je to totiž veľmi netradičná profesia, ktorá je náročná nielen na štúdium, ale aj na samotnú tvorbu vôní. Titul majster parfumér je v parfumérskom biznise vrcholom, ktorému sa zatiaľ teší iba 8 dám. Tvorkyne vône Infinita patria medzi nich, a tak sa asi nikto nebude čudovať, že obe tvorili pre naozaj luxusné svetové značky. Aliénor Massenet napríklad pre Estée Lauder, Giorgio Armani, Lancôme, Viktor&Rolf, Karl Lagerfeld, Chloé, Paco Rabanne a Émilie Coppermann zas tvorila napríklad pre značky Karl Lagerfeld, Givenchy, Paco Rabanne, Yves Rocher, Ferrari, Balmain, Burberry a ďalšie.

V prípade novej parfumovanej vody Infinita spojili svoje sily a výsledok dokonca predčil veľké očakávania. Vôňa je oslavou ženskosti, a to vrátane jej jemnosti, krehkosti a veľkej sile vystúpiť na povrch. Novú parufmovanú vodu Infinita od Oriflame si teraz môžete kúpiť za uvádzaciu cenu 17,99 eur na oriflame.sk.

Pridaj komentár