Ako som sa stala jednou z najvplyvnejších blogeriek na Slovensku i v zahraničí

628
Svetová, bláznivá a sexi Natália Homolová je jednou z najvplyvnejších blogeriek na Slovensku i v zahraničí + ROZHOVOR 4

Krásna, mladá a bláznivá rodáčka z Martina žije už niekoľko rokov v Londýne, kde vyštudovala Fashion Management na London College of Fashion. Stihla už pracovať pre Armaniho a Matchesfashion a jej blog „Natinstablog“ sleduje obrovské množstvo ľudí na Slovensku, Česku, ale aj v zahraničí. A tak sa stala jednou z najvplyvnejších blogeriek súčasnosti. Slovenská blogerka Natália Homolová sa venuje stylingu a svojim energickým zjavom inšpiruje najodvážnejšie dievčatá. Miluje netradičné kombinácie štýlov a farieb a jej životná filozofia znie: „Neboj sa riskovať a viac sa usmievaj!“

Krásna Natália Homolová je jednou z najvplyvnejších blogeriek na Slovensku i v zahraničí

svetova_blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin1

M magazín.sk si nenechal ujsť skvelú príležitosť vyspovedať slovenskú fashionistku Natáliu Homolovú a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor nielen o blogovaní:

Natalka, ako si sa vlastne dostala k blogovaniu?

Od malička som bola ako taký fashionista a veľmi rada som sa fotila. No moja láska k jedlu (aj nie k tomu veľmi zdravému) mi nedovolila pracovať v oblasti modelingu a tak som si len fotila svoje módne kreácie. Všetko sa to začalo na Myspace, potom Facebooku a Instagrame, no blízke okolie mi tvrdilo, že by som mala skúsiť aj blog. A tak si môžem popri tom, čo ma naozaj baví zarobiť aj nejaké peniažky. Dlho som bola proti, lebo nie som ten typ na písanie nejakých slohov či esejí, keďže to sa trošku od toho blogu vyžaduje (smiech). No pred vyše rokom som to skúsila a nejakým spôsobom sa mi z toho podarilo spraviť niečo ako vlastný „denník módy“ a už to teraz ide ľahko, ale stále si nechávam svoj „súkromný“ život pomimo.

Prečo krásnu mladú ženu zlákal práve Londýn?

Na Slovensku som študovala na Obchodnej akadémii v Martine, no nevedela som si seba predstaviť za počítačom niekde v office ako účtovníčku a ešte k tomu v nejakom kostýme. Srdce mi stále hovorilo, že moja práca musí súvisieť s módou a tým pádom som na Slovensku nemala žiadnu budúcnosť. Nevyštudovala som žiadne umenie a tak som nemala možnosť ísť na žiadnu vysokú školu, ktorá by mi nejako pomohla splniť si sny. Jediným cudzím jazykom, ktorý som vedela bola angličtina, tak Londýn ako jedno z najväčších miest módy bola jediná správna voľba. Začala som pracovať v luxusnom butiku a o dva roky som išla na London College of Fashion študovať Fashion Management.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin2

Aký bol tvoj zatiaľ doterajší najväčší módny výstrelok?

Fúha, ťažko povedať. Teraz keď si pozerám nejaké svoje staré fotky, tak sa len chytám za hlavu, že čo som to nosila. No v tom čase, keď som to mala na sebe som sa cítila ako najväčšia hviezda. Predpokladám, že o pár rokov sa aj na tie dnešné outfity budem pozerať so zavretými očami. Mám také obdobia módnych výstrelkov asi, ako napríklad keď som jeden čas nosila len legíny s rôznymi šialenými potlačami, čo som teraz totálne proti. Myslím však, že najhoršie boli asi veľké mašle. Nosila som naozaj „oversized“ mašle alebo čelenky na hlave. Ktovie, možno ich o pár rokov opäť zas vytiahnem zo skrine. (smiech)

Ako si si zvykla na to, že sa za tebou otáčajú ľudia na ulici?

Ja som celkom dosť silná osobnosť, ktorá je „confident“. Ako sa hovorí: „Confidence is the sexiest thing a woman can have,“ a tým sa riadim aj ja. každá žena môže vyzerať super sexi, keď to z nej proste vyžaruje a tak sa aj  prezentujem. Takže to, že sa ľudia otáčajú za mnou na ulici, mi len dodáva viac sebavedomia. Takto to jednoducho funguje aj pri reklame, nezáleží na tom, či je dobrá alebo zlá, ale to, že sa o nej rozpráva. Takisto keď sa za mnou otáčajú ľudia, či už z dôvodu, že sa im môj „look“ páči alebo nie, znamená to že som ich zaujala a to je dobre.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin2a

Akú radu by si dala svojím fanúšikom do života?

S úsmevom ide všetko ľahšie.

Aké je tvoje najobľúbenejšie miesto alebo štvrť v Londýne?

Na Londýne milujem všetky bary, reštaurácie a terasy s krásnymi výhľadmi na mesto. No keď si mám ísť len tak sadnúť na pivko, bol by to určite East London (Shoreditch/Bricklane) tam môžete sedieť aj hodiny a pozorovať ľudí. Je to najlepšie miesto na „street style“ fotky.

Ktorá svetová módna udalosť je tvojím najväčším snom?

Sedieť v prvej rade na prehliadke Chanel.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin3

Aký bol tvoj najväčší trapas na módnej udalosti?

 Snažím sa trapasom vyhýbať, tak asi ani nemám žiadny, čo by stál za zmienku. No veľmi nerada spomínam na moje prvé interview na London Fashion Weeku, bolo to moje prvé leto v Londýne a moja angličtina bola na bode mrazu. Stále sa to dá vygoogliť, no najradšej by som to z toho webu stiahla. (smiech)

Ako sa zmenila a vyvíjala osobnosť Natálie Homolovej v priebehu rokov?

Myslím, že som stále rovnako šialená, citlivá, tvrdohlavá a rodinne založená. Čo sa však zmenilo je, že inak narábam s peniazmi. Kedysi som si z prvej výplaty vedela kúpiť drahú značkovú kabelku a pol mesiaca nejesť do ďalšej výplaty, ale dnes už mám iné hodnoty..Peniaze sa skôr snažím míňať na spomienky ako na handry s menom.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin4

Kde sa vidíš vo svojom osobnom a pracovnom živote o 5 rokov?

O päť rokov by som už chcela mať svoju rodinku a blogovať ako mamina.

Čo ti najviac prekáža na Slovensku ohľadom módy?

Teraz nech sa nikto nenahnevá na mňa, ale tak to zhrniem do väčšiny. Ľudia na Slovensku vedia len kritizovať a malo chvália, čo si myslím, že je veľmi zlá vlastnosť. Ak sa ti nepáči, tak nechaj tak a ak sa ti páči, tak sa neboj osloviť aj tu neznámu tvár na ulici a povedz jej, že sa ti páči ako vyzerá a čo má na sebe. Spravíš mu tak určite krajší deň a aj ty budeš mať úsmev na tvári. Čo sa týka nejakého konkrétneho trendu, to je nesmrteľný look „tričko, rifle, tenisky“. Nikomu to však neberiem, je to pohodlný a veľmi jednoduchý outfit, ale strašne nudný.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin5

 

Ktorému z módnych slovenských dizajnérov sa najviac prikláňaš? Ktorého tvorba ťa jednoducho baví?

Určite je to niekto ako známa tvár Boris Hanečka a potom sú to kočky Lucia Spišáková, Lay Sedláková a Ivana Kanovská.

Držíš sa striktne módnych trendov alebo si skôr robíš čo chceš a koniec koncov trendy určuješ ty?

Istým spôsobom sa toho držím, keďže módne trendy sú v obchodoch. Je to v podstate to, čo mám aktuálne v skrini, no snažím sa do toho vždy prihodiť niečo také svoje.

Kto alebo čo je tvojou najväčšou inšpiráciou?

Mojou najväčšou inšpiráciou je moja mamina s jej maminou, čiže moja starká. Chcela by som byť taká dobrá mama ako boli a teda sú ony dve. Čo sa týka módy, milujem štýl Anna Dello Russo a Rihanny a pracovnou inšpiráciou alebo teda snom mi je Chiara Ferragni.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin6a

Ako vyzerá tvoj bežný deň?

O 6:00 budík, nakŕmiť mačky, ranná hygiena, raňajky pre mňa a priateľa. O 8:00 práca, 14:00 už som doma na obed, fotenie, domáce práce, 19:00 večera, blog, večerná hygiena, správy a 23:30 posteľ.

Najobľúbenejší film a kniha je:

Čo sa týka filmov, som veľký romantik, rada si poplačem a snívam, že aký vzťah a život by som chcela, ale tak z jeden najobľúbenejších je asi Nebezpečné známosti a kniha je Alchymista.

Najobľúbenejšie jedlo a drink je:

Pre mňa ako milovníka jedla je toto veľmi náročná otázka, milujem všetky slovenské/české jedlá od halušiek, sviečkovej, vepřo knedlo zelo až po segedín a navyše zbožňujem aj tenké mega slané hranolky z McDonaldu a pizzu. A drink?  Najradšej pijem iba čistú vodu.

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin6b

Ideálny muž tvojimi očami je:

Môj priateľ, len škoda že mu nerastie brada a necháva špinavé prádlo na zemi. (smiech)

Tvoja vysnívaná destinácia je:

Destinácia nie je, je to cesta okolo sveta.

Tvoja najobľúbenejšia slovenská osobnosť je:

Martin Daňo je pre mňa úplne top!

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7

Vychutnajte si spolu s nami bláznivý svet krásnej Natálie Homolovej

blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7a blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7b blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7c blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7d blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7e blazniva_sexi_natalia_homolova_najvplyvnejsia_blogerka_mmagazin7f

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk fotografkou Mirou Václavovou

Za rozhovor veľmi pekne ďakujeme skvelej Natálii Homolovej

Pridaj komentár