Užite si želírovaciu sezónu na plné obrátky so skvelou Kyselinou citrónovou Dr. Oetker, ktorú nájdete v 80 g MAXI balení a s praktickým „zip-lock“ uzáverom pre opätovné uzatváranie obalu a jednoduché skladovanie. Kyselina citrónová Dr. Oetker je ekologickým a všestranným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj počas letnej sezóny, kedy má nenahraditeľnú úlohou pri príprave domácich sirupov, džemov, marmelád či želé. Výborne podporuje želírovací proces a zvýrazňuje chuť ovocia alebo zeleniny. Vďaka jej jemne mletému a sypkému zloženiu bez hrudiek, ju môžete použiť taktiež ako náhradu octu pri konzervovaní zeleniny.

Možno ju však použiť aj na šaláty, kompóty alebo dochucovanie nápojov. Jej ďalšou výhodou je ľahká stráviteľnosť, čo ocenia hlavne spotrebitelia s citlivejším žalúdkom. Vysokokvalitná surovina pochádza od dodávateľov z Európskej únie. Nečakajte na letné zaváranie, doprajte si MAXImálný zážitok a džemujte vďaka Kyseline citrónovej Dr. Oetker už teraz a po celý rok! Pre spotrebiteľov, ktorí preferujú praktické jednorazové balenie, poteší Kyselina citrónová Dr. Oetker v 20 g balení.

Pri príležitosti prebiehajúcej želírovacej sezóny Vám v spolupráci so značkou Dr. Oetker prinášame jedinečnú letnú súťaž o praktické želírovacie balíčky, ktoré potešia každú domácnosť. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte odpoveď na otázku:

Aký je rozdiel medzi džemom a marmeládou?

a) Džem je zaváranina vyrobená z citrusových plodov (napr. pomarančov). Marmeláda je zaváranina vyrobená z jedného alebo viacerých druhov ovocia, okrem citrusových plodov.

b) Marmeláda je zaváranina vyrobená z citrusových plodov (napr. pomarančov). Džem je zaváranina vyrobená z jedného alebo viacerých druhov ovocia, okrem citrusových plodov.

c) Nie je medzi nimi žiadny rozdiel.

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do piatka 15. júla 2022! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

2 KOMENTÁRE

  1. b) Marmeláda je zaváranina vyrobená z citrusových plodov (napr. pomarančov). Džem je zaváranina vyrobená z jedného alebo viacerých druhov ovocia, okrem citrusových plodov.

  2. b) Marmeláda je zaváranina vyrobená z citrusových plodov (napr. pomarančov). Džem je zaváranina vyrobená z jedného alebo viacerých druhov ovocia, okrem citrusových plodov.

Pridaj komentár