Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Tušili ste, že až 70% výskumníkov v Avone predstavujú ženy? Nikto predsa nepozná ženy lepšie, než ženy samotné. Preto sa spoločnosti neustále darí dobíjať kozmetický trh len s tými najlepšími produktami a na svoj sortiment môže byť právom hrdý. Či už zháňate novú vôňu, túžite po krásnych dlhých riasach alebo potrebujete oživiť svoju dennú rutinu, v ponuke Avonu si príde na svoje naozaj každá a to bez kompromisov.

Starajte sa o svoju pokožku vzácnymi ružami

Poznáte ružovú vodu? Vyrába sa destiláciou vzácnej ruže damašskej a je to hotový poklad pre všetky tipy pleti. Medzi blahodarné účinky patrí hydratácia, regenerácia, dokonalé osvieženie a navyše sa dokáže postarať aj o upokojenie spálenej pokožky slnkom či citlivej pokožky po holení. Spoločnosť Avon teraz prichádza s novým radom Avon Care, ktorý obsahuje nielen ružovú vodu, ale aj vitamín E – známy aj ako „elixír mladosti“ a vyživujúce bambucké maslo.

Rozjasňujúce telové mlieko s ružovou vodou a bambuckým maslom

Objem: 400 ml / 750 ml, Bežná cena: 6,30 € / 8,40 €

Vo vašej dennej rutine by určite nemala chýbať hydratácia. Doprajte si po sprche poriadnu dávku starostlivosti a vaša pokožka sa vám zaručene poďakuje.

Rozjasňujúci krém na ruky s ružovou vodou a bambuckým maslom

Pri zmenách ročných období najviac trpia naše ruky, preto by v kabelke nemal chýbať ani kvalitný hydratačný krém na ruky.

Objem: 75 ml, Bežná cena: 3,30 €

Ochranný balzam na pery

Objem: 4,5 g, Bežná cena: 3,50 €

Možno si v tomto rúškovom období ani neuvedomujete, no práve pery naozaj trpia. Nikto predsa nechce pod rúškom schovávať suché a popraskané pery. Siahnite po ochrannom balzame, s ktorým dosiahnete jedným ťahom vláčne a šťavnaté pery.

Pri príležitosti blížiacej sa jari, vám v spolupráci s kozmetickou spoločnosťou Avon prinášame jedinečnú súťaž o balíčky produktov, ktoré Vám zabezpečia prvotriednu starostlivosť o pleť. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, akú stolovú hru hrá dvojica v kampani značky AVON na nové vône Attraction Game (pomôcť vám môže aj video v tomto článku).

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do stredy 23. marca 2022! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár