V pokračovaní najúspešnejšieho hororu všetkých čias sa do mesta Derry vracia zlo a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily na mieste, kde to všetko začalo. Od hrôzostrašných udalostí ubehlo 27 rokov.

Členovia Klubu núl sa rozišli a žijú si vlastné životy. Mike ako jediný ostal v rodnom meste a je nútený zvolať ostatných členov klubu späť do Derry, kde budú spoločne opäť čeliť zlu.

Všetci sú poznamenaní hrôzostrašnými zážitkami z minulosti a každý z nich bude musieť preto opäť prekonať svoj najsilnejší strach a čeliť klaunovi, ktorý je teraz nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým.

Pri príležitosti uvedenia filmu To Kapitola 2 do slovenských kín, vám M magazín.sk, v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, prináša jedinečnú súťaž o kľúčenku a unisex tričko s filmovým motívom. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte, koľko múch sa objavilo na okne v ukážke filmu, ktorú si môžete pozrieť aj v tomto príspevku

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do pondelka 9.9.2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

4 KOMENTÁRE

  1. 6 ich je. Presne ako pocet luzrov ktori zostali nazive a vratili sa. Pretoze nvm ako vo filme ale v knihe sa ich do Derry vratilo len 6. Stan si podrezal zili ked mu Mike oznamil ze sa To vratilo.

Pridaj komentár