Pred tromi rokmi videlo v slovenských kinách viac ako 338 000 divákov úspešný film Všetko alebo nič. Dnes, v podaní rovnakého tvorivého tímu, si slovenskí a už aj českí diváci, vychutnávajú v kinách nový príbeh s názvom Príliš osobná známosť, ktorého adaptácia pochádza opäť z autorského pera známej spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej.

„Príliš osobná známosť je presne o tom, že život je hojdačka, raz sme dole, raz sme hore, niekedy sme dlhšie tam, niekedy na tej druhej strane a je plná emócii. Čím som staršia, tým viac vnímam, že nič v živote nie je čiernobiele, a to sa mi páči aj na príbehoch troch žien, ktoré sú nosné v tomto filme,“ hovorí spisovateľka, ktorá spolu s režisérkou Martou Ferencovou napísala aj filmový scenár.

Trojicu hlavných postáv stvárnia vo filme obľúbené české herečky Petra Hřebíčková, Tatiana Dyková a Eliška Balzerová. Okrem ostrieľaných herečiek svojim výkonom milo prekvapila i najmladšia členka hereckého tímu, len päťročná Valentýna Bečková. „V jednej scéne sme potrebovali, aby srdcervúco plakala a ona aj srdcervúco plakala a keď doplakala, prišla za mnou a spýtala sa – plakala som tak, ako si to napísala?“ spomína s úsmevom Evita.

A aká by to bola zápletka bez lámačov ženských sŕdc? Tých si vo filme zahrali Branislav Trifunović, Predrag Manojlović, Janko Popović Volarić, ale aj Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Pri príležitosti uvedenia filmu Príliš osobná známosť do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, prináša jedinečnú súťaž o exkluzívny kozmetický balíček od AVONu. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, akej farby je košeľa Ľuboša Kostelného v ukážke filmu Príliš osobná známosť

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do piatka 31. januára 2020! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

Pridaj komentár