Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová), mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba.

Súťažte s novým českým filmom „Otcova Volga“ už dnes!!! Aké ceny sú pripravené pre víťazov tentokrát?

Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne.

Spoločne s matkou sa vydávajú Ludvíkovým veteránom volga GAZ 21 po stopách jeho bývalých mileniek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a priateľov (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajomstvo zistili viac …

Pri príležitosti uvedenia novej českej komédie „Otcova volga“ do slovenských kín, pre vás M magazín.sk v spolupráci so CinemArt SK, pripravil jedinečnú súťaž!!! Nová česká komédia Otcova volga príde na plátna slovenských kín 8. marca 2018!

Výhercovia sa môžu tešiť na lístky do kina, originálne tričko s témou filmu Otcova volga, ako i DVD – Účastníci zájazdu od režiséra Jiřího Vejdělka, ktorý režíroval aj nový spomínaný film Otcova volga. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete názov vašej obľúbenej automobilovej značky

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do stredy 28. februára 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

4 KOMENTÁRE

Pridaj komentár