Scooby-Doo je animovaný psí hrdina, známy po celom svete. Na filmových plátnach rieši spolu so svojimi kamarátmi tie najzauzlenejšie záhady už od roku 1969. Na skvelom humore i napätej atmosfére, vyrastalo už niekoľko generácií. Tá najmladšia má možnosť vstúpiť do deja a s filmovou novinkou Scoob! prežiť ďalšie nevídané dobrodružstvo.

Už od detstva riešia Shaggy Rogers, Fred Jones, Velma Dinkley a Daphne Blake záhady po celom svete spoločne so Shaggyho maznáčikom, ktorým nie je nik iný ako Scooby-Doo.

Ich najväčšia záhada však ešte len príde, keď Blue Falcon najme Shaggyho a Scoobyho, aby zmaril úsilie Dicka Dastardlyho spôsobiť psiu apokalypsu. Podarí sa im vyriešiť ďalšiu náročnú spleť hádaniek a hlavolamov?

Pri príležitosti uvedenia animovanej komédie Scoob! do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, prináša jedinečnú súťaž o tematický zápisník a kotúč nálepiek s motívom filmu. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľate článok so súťažou tak, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte presné znenie nápisu, ktorý sa nachádza na dodávke, ktorou sa pätica detektívov prepravuje

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do nedele 16. augusta 2020! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

5 KOMENTÁRE

Pridaj komentár