5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní … Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života. A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter).

Súťažte s horúcou filmovou novinkou Debbina 8 a vyhrajte hodnotný darček od spoločnosti Klenoty Aurum!!! Ako sa do súťaže zapojiť?

Cieľ je jasný – $150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Anne Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, ktorou je bál MET Gala.

Vo filme DEBBINA 8 si tiež zahrá James Corden ako vyšetrovateľ poistnej udalosti a Richard Armitage v úlohe nič netušiaceho spoločníka Daphne Kluger na bále roka.

Akčnú komédiu Debbina 8 s hviezdnym hereckým obsadením si môžete vychutnať vo vašom kine ešte aj dnes. Film nám na slovenské plátna prináša distribučná spoločnosť Continental film.

magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film a exkluzívnym partnerom filmu Debbina 8, ktorým je spoločnosť Klenoty Aurum, pre vás pripravili jedinečnú možnosť vyhrať hodnotný náramok z portfólia práve spomínaného klenotníctva. Ako sa do tejto jedinečnej súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete, na akú príležitosť by ste si hodnotný náramok od spoločnosti Klenoty Aurum zobrali

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do stredy 27. júna 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

5 KOMENTÁRE

Pridaj komentár