Nič nenasvedčuje tomu, že by sa ich životné osudy a cesty mohli niekedy pretnúť … Všetko sa však mení po smrti ich spoločného biologického otca, ktorého dovtedy ani jedna z nich nepoznala, no zdedia po ňom nádherný byt v Paríži.

Súťažte s filmovou novinkou Skorosestry a vyhrajte značkovú tašku SWAROWSKI!!!

Lauren je atraktívna 29-ročná „it girl“, ktorá sa snaží preniknúť do módneho sveta a na dosiahnutie tohto cieľa využíva prostredie večierkov s parížskou smotánkou, na ktorých nesmie chýbať.

Naproti nej, je 28-ročná Olívia absolútne neschopná sa prispôsobiť zmenám a novým situáciám a je posadnutá dvomi vecami: zachrániť chod rodinnej cukrárne a nájsť si ideálneho manžela.

Najmladšia je Salma, má 26-rokov a je zapálenou profesorkou histórie a stále býva u svojej mamy na predmestí Paríža. Pre tieto tri úplne odlišné sestry, bude spoločné bývanie a vzájomné spolužitie dosť výbušná záležitosť …

M magazín.sk vám v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film, ktorá od 23.8.2018 prináša na plátna slovenských kín francúzsku komédiu Skorosestry, spúšťa skvelú letnú súťaž o značkovú tašku SWAROWSKI od moloko.sk. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte, kto je pre vás v živote skoro ako sestra

 

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do utorka 28. augusta 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár