Novou česko-slovenskou komédiou Ženská na vrchole v kinách (ne)oficiálne začína zimná sezóna! Obľúbená česká herečka Anna Polívková stvárňuje hlavnú hrdinku, ktorá sa rozhodne stráviť Vianoce v hoteli v Tatrách.

Osud jej však skomplikuje plány a ona sa so synom ocitá v horskej chate v spoločnosti dvoch svojských mužov, ktorých horalský svet je s tým jej veľkomestským v ostrom kontraste. Nájde sa v zasnežených horách miesto pre lásku? Dozviete sa v kinách už od štvrtka 7. novembra 2019!

Okrem Anny Polívkovej, Martina Dejdara a Mareka Němca v úlohách ústrednej trojice, sa snímka môže pýšiť ďalším hviezdnym obsadením. Bolek Polívka si celkom prvýkrát vo filmovej roli zahrá otca svojej vlastnej dcéry.

Jeho manželku stvárni legendárna herečka Jana Preissová, ktorá sa na plátne objaví po neuveriteľných 40 rokoch. Spoločnosť im bude robiť Jana Krausová, Marek Adamczyk, ale aj slovenskí herci Roman Pomajbo a Danica Jurčová. Zabúdať rozhodne netreba ani na vynikajúce výkony dvojice začínajúcich detských hercov – Emmy Voksovej a Toníka Holoubka.

Pri príležitosti uvedenia filmu Ženská na vrchole do slovenských kín, vám M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continental film a partnerom filmu CCC Shoes & Bags, prináša jedinečnú súťaž o poukážku na zľavu 30 % na nákup v predajniach obuvi CCC. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, akej farby je rám okuliarov známeho českého herca Bolka Polívku v ukážke filmu Ženská na vrchole

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do štvrtka 21. novembra 2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár