Film Amnestie sa okrem príbehu troch rodín zasiahnutých komunistickou perzekúciou, venuje aj vzbure väzňov v Leopoldove, ktorá si vyžiadala vojenský zákrok.

Vzbure predchádzali široké amnestie Václava Havla, ktoré udelil v januári 1990, len pár dní po svojom zvolení za československého prezidenta.

Snímka vznikla v dielni produkčnej spoločnosti Azyl Production v koprodukcii s RTVS, Home Media Production a českou produkčnou spoločnosťou Endorfilm. Predlohou k filmu bola kniha Radovana Dunaja s názvom Amnestia, ktorá rozpútala peklo.

Režisérom snímky je Jonáš Karásek v spolupráci s kameramanom Tomášom Juríčkom a producentom a scenáristom Marošom Hečkom. Táto trojica je vo filmovom prostredí známa okrem mnohých sólových projektov aj vďaka úspešnému filmu Kandidát.

M magazín.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Continetal film, vám pri príležitosti uvedenia filmu Amnestie do slovenských kín, prináša jedinečnú súťaž o exkluzívny kozmetický balíček značky Dermacol. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte meno a priezvisko herca, ktorý v traileri filmu Amnestie vysloví vetu: „Zle to dopadne v každom prípade.“

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do nedele 10. novembra 2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

4 KOMENTÁRE

Pridaj komentár