Naša pleť je v lete namáhaná, preto by sme nemali zabúdať na jej pravidelnú starostlivosť. Hydratačný gél s chladivým účinkom pomôže upokojiť suchú pokožku, okamžite hydratuje a rýchlo sa vstrebáva. S obsahom Aloe vera, uhorky a mentolu sa z neho stáva dokonalý spoločník po opaľovaní. V ponuke tohto radu nájdete aj hydratačné telové mlieko v dvoch veľkostiach či hydratačný krém na tvár.

Hydratačný gél na telo s chladivým efektom

Objem: 200 ml, Bežná cena: 4,90 €

Dokonale upravené nechty sú vizitkou každej ženy. Oslňte všetkých navôkol dokonalou manikúrou, vďaka ktorej budete vyzerať reprezentatívne a trendy. S rýchloschnúcim lakom vytvoríte perfektný vzhľad svojich nechtov len za 60 sekúnd. Vybrať si môžete zo širokej škály vysoko pigmentovaných odtieňov, ktoré sú ako stvorené na leto. Ľahké nanášanie, dlhá výdrž a perfektný finiš sú pre laky od Avonu samozrejmosťou.

Rýchloschnúci lak na nechty

Objem: 10 ml, Bežná cena: 3,90 €

Pri príležitosti horúcich letných dní, Vám v spolupráci so spoločnosťou AVON prinášame jedinečnú súťaž o 3 kozmetické balíčky, ktorých obsahom je rýchloschnúci lak na nechty a hydratačný gél na telo s chladivým efektom, ktorý Vám dodá dokonalý pocit osvieženia. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, čo padá z neba vo videokampani značky AVON (pomôcť vám môže aj video v tomto článku).

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do nedele 31. júla 2022! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

8 KOMENTÁRE

Pridaj komentár