Kvalitná ručná práca je čoraz viac cenená nielen vo svete, ale aj na Slovensku. Dôkazom, že remeslo má naozaj zlaté dno, je aj značka Annie Claire, ktorú môžeme na našom trhu registrovať pod týmto menom od roku 2010, no prvotriednu a dizajnovú koženú galantériu nám prináša už od roku 1996 – vtedy ešte pod názvom MK Collection.

Ideou a poslaním značky je prinášať na trh skutočnú kvalitu ručného spracovania kože, spojenú s nadčasovým dizajnom tak, aby si každý zákazník spolu s výrobkom odniesol aj spokojnosť. A nekončí to pri dámskych kabelkách! Ponuka je naozaj široká a to aj pre pánov – kabelky, aktovky, cestovné či športové tašky, peňaženky, opasky a ďalšie módne doplnky. Navyše, produkty sú vyrábané v malých sériách alebo kusovo, takže každý výrobok je jedinečný a môže byť len Váš.

História značky sa však začala písať už predtým. Výrobca a majiteľ postupne nadobúdal skúsenosti pri práci v kožiarskych závodoch v Liptovskom Mikuláši, ktoré boli vychýreným a overeným spracoviskom kože. Najprv to začalo výrobou peňaženiek a postupne sa tradičná receptúra mohla vďaka jeho pribúdajúcim skúsenostiam uplatňovať aj pri výrobe väčších produktov, pričom sa nezabúdalo na kvalitný materiál. Dodnes Annie Claire používa len kvalitnú taliansku kožu špecifických štruktúr, rôznych odtieňov a rozličnej hrúbky, ktorá sa dováža priamo z Toskánska.

Vlastné dizajnové a technologické štúdio značky Annie Claire je overený spôsob, ako spracovať aj konkrétne požiadavky svojich klientov. Vďaka tomu dokáže spoločnosť vyrobiť produkty aj „na mieru“ a vyhovie tak naozaj každému. Celá výroba potom prebieha na jednom mieste – od návrhu až po ušitie, a tým Annie Claire dostáva do svojich kabeliek, tašiek a doplnkov skutočný punc tradičnej ručnej práce ako aj zaručenú originalitu.

Slovenská módna značka Annie Claire sa vyznačuje minimalistickým dizajnom, vďaka ktorému sú originálne módne doplnky zaradené do skupiny slow fashion. Kabelky, tašky a módne kúsky pochádzajúce z tradičnej slovenskej dielne sú ľahko kombinovateľné, majú dlhú životnosť a budú „IN“ aj o pár rokov. Každá kabelka značky Annie Claire sa tak stáva investíciou do budúcna. Značka sa tak snaží nezahlcovať trh množstvom výrobkov s nízkou kvalitou, ale kráčať cestou udržateľnej módy.

Možnosť získať jeden z týchto módnych kúskov Vám prinášame prostredníctvom jedinečnej súťaže len na M magazín.sk. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“.

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný.

3. Do komentára pod článok nám napíšte, od ktorého roku pôsobí značka na slovenskom trhu pod názvom „Annie Claire“?.

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do nedele 5. februára 2023! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

1 KOMENTÁR

  1. Annie Claire, ktorú môžeme na našom trhu registrovať pod týmto menom od roku 2010, no prvotriednu a dizajnovú koženú galantériu nám prináša už od roku 1996 – vtedy ešte pod názvom MK Collection

Pridaj komentár