„Keď láska bolí, treba ju liečiť. Nie od nej utekať.“ V tejto úžasnej myšlienke sa nesie populárna kniha obľúbenej slovenskej spisovateľky Evity Twardzik Urbaníkovej s názvom Príliš osobná známosť, ktorá sa pri príležitosti svojho sfilmovania dočkala reedície.

Nové vydanie je doplnené o nové kapitoly a o fotografie z nakrúcania filmu. Spolu s ňou vychádza aj  Príliš osobný diár 2020 pre všetky ženy, ktoré sú vyčerpané z dnešnej rýchlej doby a potrebujú svoj lenivý a pohodový rok len pre seba.


Príliš osobná známosť je príbehom mladej ženy pripravenej na lásku a pevný vzťah, ale prekvapenej z toho, ako sa veci v živote môžu rýchlo zvrtnúť. Ako málo stačí a starostlivo vyskladané šťastie sa rozbije na tisíc kúskov. A ako je dôležité prevziať zodpovednosť za všetkých, ktorých milujeme, lebo vždy musí byť niekto, kto je pre tých ostatných majákom …

Filmové spracovanie s rovnakým názvom Príliš osobná známosť vstúpi do slovenských kín 16. januára 2020. Snímka je obsadená mnohými známymi tvárami z ktorých vynikajú tri hlavné ženské predstaviteľky Petra Hřebíčková, Tatiana Dyková a Eliška Balzerová. Ich skvelé výkony dopĺňajú šarmantné mužské postavy, ktoré stvárňujú srbskí herci Branislav Trifunović, Predrag Manojlović a Chorvát Janko Popović Volarić. Zo slovenských hercov sa vo filme objavia Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš.

Pri tejto príležitosti vám M magazín.sk prináša jedinečnú súťaž o knižný bestseller Príliš osobná známosť a originálny Príliš osobný diár pre rok 2020. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte, koľkokrát sa v ukážke filmu Príliš osobná známosť objavil slovenský herec Jozef Vajda

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do stredy 1. januára 2020! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

6 KOMENTÁRE

Pridaj komentár