Film Príliš osobná známosť režírovala Marta Ferencová podľa rovnomennej knihy Evity Twardzik (Urbaníkovej) pod producentskou taktovkou Petra Núñeza.

Tvorcovia sa opäť stretávajú po úspešnej spolupráci pri kinohite Všetko alebo nič, ktorý v roku 2017 na Slovensku, v Čechách a v Poľsku videlo v kinách spolu 850 000 divákov.

Film Príliš osobná známosť, ktorý je príbehom troch žien, troch pohľadov na život a troch spôsobov vnímania lásky, príde do kín už v januári 2020.

 „Dúfam, že naše fanynky potešíme aj ďalšou sfilmovanou Evitovkou. Tentokrát sa okrem iného môžu tešiť na hercov zo Srbska a Chorvátska, ktorí sú doma veľkými hviezdami,“ prezradila Evita Twardzik (Urbaníková), ktorá spolu s režisérkou Martou Ferencovou napísala scenár k filmu.

„Podarilo sa nám dať dokopy veľké herecké osobnosti, ktoré sú pre mňa na pľaci novou inšpiráciou. Verím, že energia, s ktorou sme všetci na tomto filme pracovali, sa prenesie aj na filmové plátna a že film Príliš osobná známosť si nájde svojich spokojných divákov,“ dodala Ferencová.

Hlavná postava filmu Príliš osobná známosť je Natália (Petra Hřebíčková), slobodná tridsiatnička. Žije sama, pracuje v dizajnovom štúdiu a má najlepšiu priateľku Simonu (Tatiana Dyková). Tá je čerstvo po rozvode, po ktorom jej 11 ročný syn odchádza žiť s otcom Stanom (Ľuboš Kostelný) a ona je nútená začať žiť odznovu.

Cez malé dievčatko sa Natália zoznamuje s Marekom (Branislav Trifunović), vdovcom a podnikateľom. Začína medzi nimi vzťah, ktorý z diaľky pozorným okom sleduje aj jeho svokra Eva (Eliška Balzerová), ktorá mu pomáha s malou dcérkou. Zo začiatku sa Eva správa ako poriadna potvora, postupne však Natáliu prijíma na miesto svojej dcéry. Eva začína hľadať svoj nový zmysel života a aj do jej života zrazu vstúpi nový muž.

Simona tiež nezaháľa a zoznamuje sa s výstredným umelcom Viktorom (Janko Popović Volarić), pre ktorého sa Simona stáva múzou. Viktor je však posadnutý nielen Simonou, ale aj sexom …

Idylu medzi Natáliou a Marekom naruší podvod jeho spoločníka Olivera (Marián Mitaš). Marek prichádza o všetky financie, na krku má exekúciu, musí prepúšťať zamestnancov a problémy začne zapíjať alkoholom. Postupne alkoholu prepadne tak, že nie je schopný normálne fungovať.

Všetko na seba preberá Natália, ktorú malá Terezka začína považovať za svoju mamu, keďže vlastnú si už nepamätá. Marek pomoc Natálie odmieta a ona začína riešiť veľkú vnútornú dilemu …

Pri tejto príležitosti vám M magazín.sk prináša jedinečnú súťaž o knižnú predlohu filmu s rovnomenným názvom Príliš osobná známosť z pera talentovanej spisovateľky Evity Twardzik (Urbaníkovej). Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte názov vašej obľúbenej knihy od spisovateľky Evity Twardzik (Urbaníkovej)

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do štvrka 7.11.2019! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

Pridaj komentár