Potrpíte si na dokonale vyfúkaný účes, nekompromisne vyžehlené vlasy alebo natočené kučery? V tom prípade by súčasťou vašej vlasovej starostlivosti mal byť aj prípravok, pôsobiaci ako ochrana proti teplu. Ochráni tak vlasy pri používaní fénu, žehličky alebo kulmy. Pokiaľ ale od takéhoto prípravku čakáte aj niečo navyše, vyskúšajte Primer protection spray z radu Biotín Repair + 7 od svetovej jednotky v starostlivosti o vlasy TRESemmé!

Primer protection spray z radu Biotín Repair + 7 je nevyhnutným krokom pre optimálny výsledok pri tvorbe účesu a ochranu vlasov pred poškodením z tepla. Tento revolučný sprej, obsahujúci profesionálne zloženie, bol vyvinutý špeciálne pre ochranu vlasov pri tepelnej úprave. Zároveň však pôsobí aj preventívne proti rozstrapkaným končekom a zanecháva vlasy lesklé a hladké. Jeho použitie je pritom tak jednoduché! Sprej nastriekajte na mokré vlasy zo vzdialenosti 20 – 25 od stredu dĺžky až ku končekom a následne prečešte. Pred použitím žehličky nechajte prípravok úplne uschnúť. Po použití oživujúceho a hydratačného spreja zažijete svoje vlasy v celkom novej podobe! Navyše, pri používaní v kombinácii so šampónom a kondicionérom z radu Repair & Protect 7, sa už nebudete musieť obávať, že si tepelnou úpravou hrivu zničíte a odmenou vám naopak budú zdravé a vyživené vlasy.

Nevyskúšali ste ešte Primer protection spray Biotin Repair + 7? Sprej na tepelnú ochranu vlasov Biotín Repair + 7 je exkluzívne k zakúpeniu v Teta drogériách, kde je po väčšinu predajnej doby k zakúpeniu za promo cenu 3,99 €.

Nakoľko v M magazín.sk krásu nielen propagujeme, ale ju aj priamo podporujeme, prinášame vám jedinečnú súťaž o exkluzívny balíček vlasovej kozmetiky TRESemmé! Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte vašu doterajšiu skúsenosť s produktmi kozmetickej značky TRESemmé

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 26.5.2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

11 KOMENTÁRE

  1. Nepoznám tieto produkty,no keďže rada skúšam nové veci a tiež sa viac starám o svoje vlasy keďže sú jemné a majú sklon k krepovateniu, rada by som vyskúšala tento rad produktov. Na úpravu účesu používam kulmu aj žehličku na vlafv

  2. S touto znackou nemam zatial ziadne skusenosti, no vyzeraju to byt dobre produkty. Ja vela experimemtujem a skusam lebo na moje vlasy nieco najst co im vyhovuje je dost tazke. Suche, lamave, krepace daju veru dost zabrat a rada by som im dopriala mozno zazrak TRESemme

Pridaj komentár