Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Možno ste ani netušili, že až 70 % výskumníkov AVONu sú ženy. Práve tie pravidelne prichádzajú s výrobkami podľa najnovších trendov, ktoré by nemali chýbať žiadnej make-up maniačke. Medzi najnovšími pomocníkmi nájdete Bronzujúci gél na tvár a telo, ktorý je priam ako stvorený na teplé dni i noci. Stačí ho doplniť Vyživujúcim olejom na pery a prirodzený look je na svete!

Teplé dni, dlhé noci. Zo skrine pomaly, ale isto vyťahujeme šaty, sukne či šortky. Krásne počasie si priam žiada prirodzený look na každý deň, v ktorom budeme nielen dobre vyzerať, ale sa tak aj cítiť. Bronz na pokožke a šťavnaté pery – to všetko zvládnete ľavou zadnou len s dvomi výrobkami od spoločnosti Avon.

Bronzujúci gél na tvár a telo

Objem: 100 ml, Bežná cena: 13,30 €

Získajte okamžitý opálený vzhľad s gélovým zložením vďaka vrstveniu. Bronzujúci gél na tvár a telo zaručí prirodzené rozžiarenie od hlavy až po päty. Zloženie obsahuje bronzové guľôčky a rozjasňovače, produkt sa vďaka tomu vrství ľahko a nevytvára sa tak fľakatý efekt.

Vyživujúci olej na pery

Objem: 7 ml, Bežná cena: 8,90 €

Doprajte svojim perám dlhotrvajúcu hydratáciu a nádherný lesk! To všetko nájdete v novom vyživujúcom oleji na pery hneď v dvoch odtieňoch. S obsahom jojobového, avokádového a kokosového oleja s vitamínom E uzatvára až 3x viac hydratácie, a poskytuje jemnú žiarivú farbu.

Kozmetická spoločnosť Avon patriaca do poprednej globálnej skupiny Natura & Co, už 135 rokov zlepšuje životy žien prostredníctvom krásy. A stále v tom pokračuje, no modernejšie. Prináša inovácie, spája ľudí, podporuje ženy, vníma všetky podoby krásy. Oslavuje silu žien po celom svete, podporuje ich v objavovaní vlastného potenciálu a prekonávaní výziev.

Pri tejto príležitosti Vám v spolupráci s kozmetickou značkou AVON prinášame jedinečnú súťaž o 3 balíčky noviniek, ktoré potešia každé ženské srdce. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“

2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný

3. Do komentára pod článok nám napíšte názov Vášho obľúbeného produktu z ponuky kozmetickej značky AVON

POZOR !!!!! Súťaž prebieha do piatku 9. júla 2021! Všetkým súťažiacim želáme veľa šťastia!

4 KOMENTÁRE

Pridaj komentár