Decembrové vydanie magazínu VOGUE Greece sa môže pochváliť skutočným úlovkom, ktorým je titulka v podaní trojice popredných supermodeliek súčasnosti v zložení Joan Smalls, Candice Swanepoel a Irina Shayk.

Jedna spoločná a tri individuálne čiernobiele obálky s názvom „Human After All“, nafotil úspešný britský fotograf Rowan Papier.

Aj keď so zavretými očami, sa na spoločnej titulke predviedli všetky krásky v čiernych outfitoch od Prada.

Na samostatnej titulke s detailným záberom na tvár, si ikonická Irina Shayk zapózovala v jednorukavicovom modeli od Balenciaga.

Joan Smalls zas popri svojej exotickej kráse, ukázala i slabosť k luxusnej móde pochádzajúcej z dielne francúzskej značky Chanel.

Aj keď sa okúzľujúca Candice v šatách od Valentino ani na detailnom zábere nepozrela oboma očami, titul jednej z najsexy modeliek súčasnosti potvrdila na celej čiare.

O skvelý výber outfitov pre všetky zábery, ktoré emotívnym spôsobom vzdávajú hold celému ľudstvu, sa postarala skúsená stylistka Anna Katsanis.

Dokonalú prácu v zákulisí predviedlo i duo hairstylistov Jacob Rozenberg & Hos Hounkpatin, ako aj dvojica vizážistiek Tatyana Makarova & Porsche Cooper.

Vychutnajte si spolu s nami prepracovanú cover story plnú životných odkazov, ktoré nielen všetkým módnym fanúšikom posielajú do sveta supermodelky Joan Smalls, Candice Swanepoel a Irina Shayk tak, ako to vedia najlepšie – dokonalými pózami vyjadrujúcimi úplne všetko.

Pridaj komentár