Supermodelky Naomi Campbell a Jourdan Dunn a ich prvá spoločná kampaň pre Burberry

107
Supermodelky Naomi Campbell a Jourdan Dunn a ich prvá spoločná kampaň pre Burberry 10

Nedávno na seba upozornila mladučká Jourdan tým, že si obliekla tričko nesúce medzi inými aj meno Naomi Campbell a teraz môže konečne mladá modelka považovať svoju 44-ročnú ikonu za kolegyňu, pretože dvojica prvýkrát v histórii spolu robila kampaň pre Burberry jar/leto 2015. V novom klipe kampane britské krásky pózujú v rade farebných kabátov a šiat známej značky a v rukách držia tašky s charakteristickým kockovaným vzorom.

 

Supermodelky Naomi Campbell a Jourdan Dunn a ich spoločná kampaň pre Burberry

naomi_burberry_mmagazin

Okuliare Burberry tiež nezostali bez povšimnutia, pretože ich modelky predviedli v jasnom, sezónnom oblečení. Hviezdy prehliadok fotografoval Mario Testino, kampaň spadala pod réžiu Christophera Baileyho . „Vždy je radosť pracovať s Máriom Testinom. Do biznisu sme vstúpili spolu pred 28 rokmi, takže Mário má pochopenie a uľahčuje našu spoluprácu.

naomi_burberry_mmagazin0

Jeho fotografia je zvláštna a výsledky sú vždy ohromujúce. A ja som bola tiež nadšená z našej prvej spolupráce s Jourdan, užila som si veľa zábavy. Ale predovšetkým je to vždy prospešné pre umelcov pracovať na kampani pre svetovú špičku, akou Burberry je.“ povedala Naomi vo svojom vyhlásení. Londýnska rodáčka Naomi pracovala pre túto značku prvýkrát od roku 2001, kedy fotila kampaň s Kate Moss.

naomi_burberry_mmagazin01

V minulom roku sa ukázalo, že Naomi a Jourdan mali trochu netradičné prvé stretnutie. V rozhovore pre Vogue.com si Jourdan zaspomínala: „Ja som naozaj nemala dôvod byť nervózna pri prvom stretnutí s Naomi. Bolo to pri práci pre Kate Moss Topshop kolekcii, bola som polonahá v zákulisí, keď ku mne Naomi pribehla, objala ma pred všetkými a povedala, že musíme ísť spolu na obed.

naomi_burberry_mmagazin02

Takže som nebola nervózna, pretože som nemala čas to celé zaregistrovať, len som premýšľala nad tým, že som polonahá, Naomi Campbell ma objala a teraz spolu pôjdeme na obed, dobre. A vtedy mi poradila, aby som si nezabudla požiadať o voľno, pretože budem mať prácu za prácou a nikdy nebudem mať pauzu.“ Zaujímavé je, že medzi ďalšie mená na tričku Jourdan boli aj Kate Moss a Cara Delevingne a práve tieto dve modelky sa spojili na začiatku roka pri kampani na vôňu My Burberry.

naomi_burberry_mmagazin8 naomi_burberry_mmagazin9naomi_burberry_mmagazin2 naomi_burberry_mmagazin2a naomi_burberry_mmagazin7[Veronika/dailymail.co.uk]

Pridaj komentár