Super Bowl nie je len o športe, ale aj o sexi divách a skvelej šou!

272
Super Bowl nie je len o športe, ale aj o sexi divách a skvelej šou! 5

Už tento víkend si môže celý svet vychutnať najobľúbenejší a najväčší americký športový sviatok. V noci z nedele na pondelok live na Sport 1 HD a Sport 2 HD sa máte na čo tešiť. Nejde iba o športový zážitok… Presvedčiť vás o tom môžu aj Anjeli z Victoria‘s Secret, Katy Perry či Lenny Kravitz! V úvode len masky a chrániče. Z drsných hráčov sa však vykľujú prekrásne ženy – supermodelky. Tie upozorňujú v predstihu a zapamätateľnou formou pánov na deň svätého Valentína. Super Bowl – to je aj ostro sledovaná, pompézna šou. V prestávke vystúpia speváci Katy Perry a Lenny Kravitz so svojou špeciálnou piesňou.

Sexi kráľovná Super Bowlu

super-bowl-football-mmagazin1

Najkrajšia fanynka na Super Bowle? Predsa brazílska supermodelka Gisele Bündchen! Blonďavá modla predvádzacích mól, je vydatá za legendárneho quarterbacka Toma Bradyho, ktorý povedie svojich New England Patriots do boja o najcennejšiu športovú trofej v zámorí proti obhajcovi Seattle Superhawks. Brady je známy lámač sŕdc krások. Pred Gisele prešla rukami „Toma Ohromného“ napríklad herečka Tara Reid, či herečka a modelka Bridget Moynahan. Bude sa Gisele, ktorá je Bradyho manželkou už viac ako 5 rokov, tešiť v nedeľu? Sledujte veľkú šou Super Bowl o polnoci z nedele na pondelok live na Sport 1 HD aj Sport 2 HD.

Brazílska supermodelka Gisele Bündchen

Victoria's Secret model Bundchen walks the runway at the Victoria's Secret fashion show in Hollywood

Práve Brady, obliekajúci dres patriotov už 15 rokov, by mal byť hlavným ťahúňom. Chuť víťazstva v Super Bowle ochutnal už trikrát (a dvakrát bol najužitočnejším hráčom). Patriots sa dostali do Super Bowlu ôsmykrát v histórii, čím vyrovnali rekord Dallas Cowboys a Pittsburgh Steelers.

Super Bowl

NFL Meetings Football

Šesť zaujímavostí o Super Bowle:

1. Cena vstupeniek začína na 3500 dolároch.

2. Každý Super Bowl sa označuje rímskymi číslicami. Tento rok ide o Super Bowl XLIX.

3. Miesto sa určuje 3 až 5 rokov vopred

4. Super Bowl je najsledovanejší program v televízii. Za 30-sekundový spot firmy platia 4,5 miliónov dolárov (+ náklady na natáčanie reklamy) a niektoré spoty sa vyberajú špeciálne pre tento „športový sviatok“. Stalo sa nepísaným pravidlom, že spoty na Super Bowle patria medzi najvtipnejšie, najdômyselnejšie a najprecíznejšie spomedzi televíznych reklám.

5. Počas Super Bowlu sa skonzumuje druhé najväčšie množstvo potravy – prvým je Vďakyvzdanie

6. Jeho sprievodný program je vždy pestrý. Na polčase už v minulosti vystupovali hviezdy ako Paul McCartney, Rolling Stones, Madonna, Michael Jackson, Justin Timberlake, Beyoncé a ďalší.

 

Pridaj komentár