Nádherná moderátorka Jasmína Alagič sa na slávnostnom galavečere stretla s kolegyňou z konkurenčnej televízie. Predmetom ich drobnej hádky bola lietajúca kocka. „Nie, to je moja kocka,“ vetovala jedna druhú. Nakoniec Alexandra prišla s ideálnym riešením: „Je to naša kocka“. Jasmína pritakala a so smiechom dodala: „áno, je to naša kocka, ale z väčšej časti je moja“.

Súboj dvoch televíznych hviezd: Jasmína Alagič vs. Alexandra Orviská!!! Kto získa zariadenie do svojho bytu či domu v hodnote dvadsaťtisíc eur?

Dievčatá sa na oko trochu doberali, v skutočnosti spolu ale samozrejme vychádzajú perfektne a po pracovnej stránke medzi nimi panuje obojstranný rešpekt. Obe prijali pozvanie na slávnostnú udalosť, kde sa okrem iného odpromovala veľká súťaž značkového nábytku Stopka. Súťaž spočíva v tom, že v lietajúcej kocke menovanej firmy je ukrytý jeden kus nábytku – ľudia môžu hádať, o aký nábytok ide a akej je značky. Výherca získa zariadenie do svojho bytu či domu v hodnote dvadsaťtisíc eur.

„Obrovská kocka v historickom centre Bratislavy bola pre mňa veľkým zážitkom a sama som zvedavá, aký kus nábytku je v nej ukrytý. Interiérový dizajn ma vždy zaujímal. V týchto dňoch je môj záujem ešte väčší, keďže zariaďujeme dom, do ktorého sa budeme čoskoro sťahovať,“ prezradila krásna Jasmína Alagič.

Nádherná Alexandra Orviská, moderátorka TV Joj, predviedla nádherné šaty od H&M Studio. „Dress code na spoločenský večer boli dlhé šaty, ktoré mohli odhaliť aj kúsok viac, takže kombinácia dĺžky a výstrihu na sukni mi prišla pre túto udalosť vhodná. Mala som ich raz počas vysielania Topstar, inak ich mám v spoločnosti prvýkrát“, komentuje svoju róbu krásna Alexandra.

FOTO: Stopka

Pridaj komentár