Poznáte ten pocit, v ktorom túžite po zmene, no bojíte sa spraviť prvý krok? Zmien sa rozhodne netreba báť a na svoj vnútorný „hlas“ sa rozhodne staviť oplatí.

S mnohými životnými zmenami má väčšina z nás tendenciu zmeniť aj niečo na našom zovňajšku, či už je to štýl obliekania alebo zmena účesu. Áno, zmena účesu je na prvý pohľad tou nevinnou transformáciou, ktorá nás ale na druhý pohľad vie zmeniť na nepoznanie. Neveríte?

V prípade, že sa vašej koruny krásy chytí skutočný profesionál, akými sú napríklad talentovaní hairstylisti z „Behind The Chair“ – najväčšej komunity salónov na svete, dokáže zmena účesu transformovať nielen náš vonkajší look, ale i posilniť našu sebadôveru a vnútornú pohodu.

Starostlivo zvolený účes a farba môžu doplniť váš tón pleti, tvar tváre a zvýrazniť vaše najlepšie črty či dokonca aj vlastnosti. Hairstylisti, ktorých výtvory si môžete v našom príspevku pozrieť, vedeli pres čo robia.

Dokonca sa stavíme, že pri niektorých záberoch si aj vy v duchu poviete „waaaw, tak toto sa podarilo“. Ktorú transformáciu by ste ohodnotili ako najvydarenejšiu? Trúfli by ste si na niektorú zo zmien aj vy?

Pridaj komentár