Fierce Babe sú ženy, ktoré sú silné, odhodlané, sebavedomé, úspešné a sexy. Taká je celá značka a zaiste ste také aj vy!“ Cieľom Fierce Babe je podporiť vašu vnútornú bohyňu, myšlienky, názory, emócie a dať ich von.

Značke Fierce Babe ide v skutočnosti o viac, ako len o cool tričká. Každá nositeľka týchto štýlových kúskov je nielen súčasťou značky, ale zároveň má mať pri ich nosení pocit hrdosti a to bez ohľadu na výšku, miery, váhu, či farbu pleti.

Teraz si predstavte všetky Fierce Babes na jednom mieste … čo vidíte? My vidíme úžasné miesto, kde je možné sa navzájom podporovať, motivovať a pomáhať si v budovaní našich snov, vízií a oslavovať naše úspechy. Takým miestom je secret FB skupina značky pre každú z vás, ktorá si kúpi originálne tričko.

Na webovej stránke značky zaiste neprehliadnite „woman related“ blog o všetkom, čo vás zaujíma, či už ide o víno, sex, mužov … a možno aj niečo iné. Určite sa nechajte prekvapiť.

„Ženy vraj majú držať spolu, ale nikto pre to nič nerobí! Preto sme spojili túžbu tvoriť niečo kreatívne s túžbou pomáhať ženám.“

Vytvorená komunita pod značkou Fierce Babe ©, dáva ženám pocítiť, že byť Fierce znamená byť slobodná. Fierce Babe je reálny brand pre reálne ženy, s odvahou ukázať svoje „JA“ bez rozdielu váhy, mier, výšky či farby pleti.

Každá jedna z nás má byť prečo na seba hrdá, tak to znovu v sebe objavte a buďte Fierce!

Pridaj komentár