Ponúkajú prevažne mexické jedlá, pri ktorých príprave používajú tie najkvalitnejšie dostupné a čerstvé suroviny. Medzi ingredienciami nechýbajú ani tie najidentickejšie – dovážané z EÚ, ktoré však pochádzajú priamo z Mexika. Hovoríme o tematicky prepracovanej reštaurácii s názvom Hacienda & El diablo, ktorá svojim zákazníkom ponúka neopakovateľný gastronomický zážitok. Pri tradičných pokrmoch ako napr. Fajitas, zaručene neprehliadnite aj pestrú ponuku steakov, šalátov, paiell, cestovín, domácich dezertov, tequíl a veľkého množstva vín. Väčšina týchto úžasných pokrmov vychádza z pôvodných mexických receptúr.

Sú klenotom bratislavskej gastronómie! Zažite neopakovateľnú atmosféru a skvelé jedlo v jedinečnej mexickej reštaurácii Hacienda & El diablo!!!

Reštaurácia Hacienda & El diablo je situovaná v čarovnom prostredí historického centra Bratislavy. Miestna kuchyňa je oslavou Mexika, steakov a mäsových špecialít. Okrem prepracovaného interiéru je počas letných dní pre návštevníkov pripravená letná terasa, kde si môžu pochutnať na výbornom jedle a nápojoch. Mnohých návštevníkov poteší tiež hudobný program, ktorý je pravidelne spojený so živou hudbou a tancom.

Marketingový cieľ tohto výnimočného podniku bol od samého začiatku jednoznačný – vytvoriť si dobré meno medzi reštauráciami v Bratislave. Vďaka neustálemu obohacovaniu ponuky o rôzne nápoje a jedlá z mexickej kuchyne a spoľahlivému a kvalifikovanému personálu, sa tento cieľ darí spĺňať nad očakávania.

Aj vďaka mnohým gastronomickým inováciám a neustálemu skvalitňovaniu služieb je Hacienda & El diablo obľúbeným miestom nielen pre milovníkov mexickej kuchyne, ale aj novinárov, politikov, hercov a mnohých ďalších osobností verejného spoločenského života na Slovensku, ktorí si toto miesto doslova zamilovali.

Okrem špecialít si môže návštevník Hacienda & El diablo vychutnať denné menu, ktoré láka stále viac zákazníkov. Navyše, ak sa vám priestory tohto jedinečného podniku zapáčia, môžete si ich po dohode aj prenajať na súkromné účely. Ďalšou ojedinelou špecialitou podniku je, že kuchyňa je pre nočných konzumentov v prevádzke do neskorého večera.

Vychutnajte si jedinečný gastronomický zážitok z mexickej kuchyne aj vy a navštívte reštauráciu Hacienda & El diablo na Sedlárskej ulici 6 v Bratislave. Priateľský personál a skvelý šéfkuchár sú vám k dispozícii každý deň!

Pridaj komentár