Pomaly sa nám blíži najkrajší čas roka – čas na vytúžený oddych, krásne momenty v kruhu rodiny a priateľov a samozrejme oslavy plné zábavy, smiechu a radosti. Vianoce sú už za rohom a my sa ich nevieme dočkať! Okrem vianočných príprav v podobe zháňania darčekov, pečenia koláčov a vianočnej výzdoby prichádza moment, na ktorý sa teší každá módna maniačka – plánovanie vianočného outfitu! Preto sme sa rozhodli, že vám prinesieme zopár tipov, ktoré vám rozhodne pomôžu zapôsobiť.

Štýlová aj na Vianoce!!! Prinášame vám skvelé tipy na outfity, v ktorých ohúrite rodinu aj priateľov!!!

 

Dress to impress

Vianoce majú ten zvláštny nádych luxusnej formality, preto sa nebojte nahodiť viac než ste zvyknuté. Je to skvelá príležitosť pohrať sa s textúrami a vzormi na vašom oblečení. Červené zamatové alebo krajkové šaty sú rozhodne top voľbou. A ako správna fashionistka zvoľte zaujímavé doplnky, ktoré povznesú váš outfit na vyššiu úroveň a dodajú mu moderný a trendy vzhľad. Napríklad štýlové ponožky do lodičiek alebo silonky s aplikáciami. Samozrejme nesmie chýbať aj „must have“ doplnok každej ženy – kabelka.

Trblietavá

Flitrovaná sukňa nikdy nevyjde z módy a je jednoznačne hitom a to nielen vianočnej sezóny. Výraznú sukňu v metalickej farbe môžete jednoducho kombinovať aj s viacerými kúskami z vášho šatníka. Pre vytvorenie správnej vianočnej atmosféry si k nej oblečte napríklad červený oversize pulóver.

Duch Vianoc

Ak patríte k tým, ktorí milujú Vianoce a neboja sa to ukázať, jednoznačne siahnite po klasickom vianočnom svetri alebo tunike. Výborne sa kombinujú s koženkovými nohavicami alebo sukňou. Vianočné motívy vás správne sviatočne naladia a s touto skvelou náladou nakazíte nejedného zachmúreného Grincha.

Cellbes
Červené zamatové šaty, 44,95 €
Červený pulóver, 29,95 €
Čierne lodičky, 39,95 €
Čierne zamatové šaty so zlatou výšivkou, 44,95 €
Koženkové nohavice, 54,95 €
Sponky do vlasov s motívom Vianoc, 14,95 €
Tunika s vianočným motívom, 24,45 €
Vianočná tunika, 44,95 €

Twinset
Lakované lodičky
Lesklé legíny
Červená kabelka
Čierne šaty
Flitrovaná sukňa
Ponožky

Pridaj komentár