„Street fashion“ – Nechajte sa inšpirovať mladou talentovanou herečkou a speváčkou Bronislavou Kováčikovou

551
„Street fashion“ – Nechajte sa inšpirovať mladou talentovanou herečkou a speváčkou Bronislavou Kováčikovou 5

Mladá krásna talentovaná herečka, speváčka a tanečníčka Bronislava Kováčiková sa vybrala do ulíc hlavného mesta v „street fashion“ outfite. Bronislava od septembra študuje na Vysokej škole muzických umení v Bratislave u profesorky Emílie Vašáryovej. Pôsobí v známych TV seriáloch a zo všetkého najviac miluje umenie. Za základ svojho outfitu si vybrala kvetované vzory, ktoré sú veľmi obľúbené a pristanú mladým dievčatám, ale aj starším dámam. Bronislava vkusne dopĺňa svoj outfit denim materiálom v podobe nohavíc.

 

„Street fashion“ – Nechajte sa inšpirovať talentovanou herečkou Bronislavou Kováčikovou

street_sfashion_bronislava_kovacikova_mmagazin1Celý outfit je doplnený stále aktuálnym výraznejším šperkom v neutrálnej farbe, ktorý necháva vyniknúť nielen kvetinový vzor topu, ale najmä šarmu herečky.

street_sfashion_bronislava_kovacikova_mmagazin2Ako obuv možno použiť nielen topánky na vysokom podpätku, ale takisto obľúbenú športovú obuv.

street_sfashion_bronislava_kovacikova_mmagazin3Nechajte sa aj vy inšpirovať jednoduchým „street fashion“ outfitom mladej herečky Bronislavy Kováčikovej.

street_sfashion_bronislava_kovacikova_mmagazin4

Autorom myšlienky fotenia je fotografka Zuzana Grebáčová, ktorej fotenie sa stalo nielen veľkou záľubou, ale aj naplneným snom. street_sfashion_bronislava_kovacikova_mmagazin5

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk fotografkou Zuzanou Grebáčovou:

Fotografia: Zuzana Grebáčová

Modelka: Bronislava Kováčiková

Make-up, vlasy: Rea Polakovič

Pridaj komentár