Natalia Vodianova zahviezdila v najnovšej kampani britskej módnej návrhárky Stelly McCartney, určenej pre sezónu jar/leto 2022.

Okúzľujúcu supermodelku v prostredí jedinečných záhrad francúzskeho zámku Château de Marqueyssac, nafotilo uznávané fotografické duo Mert & Marcus.

Táto psychedelická plavba do prírody je založená na myšlienke, že huby nás všetkých spájajú. Britský mykológ Merlin Sheldrake prispieva k tomuto príbehu svojimi poznatkami a teóriou, že vzájomná harmónia húb a ľudí je nádejou pre budúcnosť našej planéty.

Predstavené outfity v podaní 176 cm vysokej blondínky, medzi ktorými nechýbali obtiahnuté bodyčka či šaty s rôznymi strihmi a vzormi, sú skvelým vstupom do slnečnej sezóny.

Tieto módne kúsky skvele doplnili štýlové doplnky, ako napríklad ružové slnečné okuliare alebo aj elegantné kabelky z vegánskej kože. Ako si môžete všimnúť, farebnú paletu sezóny z britských ostrovov tvorí žiarivá červená, zelená „Kelly green“ a metalické odtiene zlatej.

Predstavená kolekcia ponúka odevy bez obsahu kože, vyrobené z recyklovaného polyesteru, elastanu, nylonu, organickej bavlny a ľanu, viskózu šetrnú k lesom, zodpovedne získavanú vlnu z regeneračných fariem, PU bez obsahu rozpúšťadiel, Alter Mat a džínsovinu z organickej bavlny farbenú Recycrom.

Pridaj komentár