Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje nové špeciálne vône Celebrate pre zamilované páry, vytvorené prestížnym parížskym parfumérskym domom. Dámska aj pánska vôňa sú inšpirované nekonečnou láskou, romantikou a šťastnými pocitmi.

Príbeh lásky, ktorý rozpráva kolekcia vôní Today Tomorrow Always, trvá už 15 rokov a je stále silnejší.

Toaletný parfum Celebrate for Her

Objem: 50 ml, Bežná cena: 32,00 €
Luxusná vôňa kvetu neroli, ktorý je srdcom celej kolekcie TTA, sa snúbi s tuberózou a radostnými kvetmi pomarančovníka, orámovanými sviežou vôňou citróna a hrejivými tónmi benzoínu.

Nové vône Celebrate for Her a Celebrate for Him pre spoločnosť AVON vytvorila absolútna hviezda parfumérskeho priemyslu – Olivier Cresp, ktorý tvorí vône pre najluxusnejšie značky sveta, ako napr. Thierry Mugler, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Versace a iné.

Toaletná voda Celebration for Him

Objem: 75 ml, Bežná cena: 27,00 €
Luxusná vôňa kvetu neroli, ktorý je srdcom celej kolekcie TTA, sa snúbi so sviežim bergamotom a tónmi levandule, položenými na hrejivom základe lahodnej vanilky a mužného konárniku slivkového.

„Inšpiráciu som našiel, keď som sledoval milencov prechádzajúcich sa Parížom. Užívajú si svoju lásku každý deň a každú minútu strávenú spolu. Vône z kolekcie Today Tomorrow Always už 15 rokov stelesňujú čisté pocity a romantiku.

Nová vôňa Celebrate predstavuje šťastie, vzrušenie a iskry v ich očiach, “uvádza parfumér Olivier Cresp, ktorému sa takto podarilo zachytiť esenciu lásky do flakónu, ktorý si môžete zakúpiť v rámci predajného obdobia august/september 2019.

Pridaj komentár