Páni, pomôžte svojim kamarátom, kolegom či otcom tým najjednoduchším spôsobom, o ako ste kedy počuli! Stačí sa nechať ostrihať profesionálmi a vyjsť na ulicu s dokonalým účesom ako pravý džentlmen. Pýtate sa, ako je to možné? Nuž, počas Movembra je možné naozaj všetko!

Na Slovensku zomiera každým rokom na rakovinu prostaty takmer 600 mužov. Toto nie najoptimistickejšie číslo dopĺňa ešte hrozivejší údaj a to viac ako 2000 nových prípadov, ktoré sa podarilo diagnostikovať! Aj preto sa nielen na Slovensku, ale i vo svete, už niekoľko rokov mení mesiac november na Movember, s cieľom upozorniť pánov na ich zdravie a potrebu preventívnych prehliadok u urológa.

Ako ste už možno postrehli, symbolom Movembra sú fúzy a pri tých najskalnejších i brada. Tak ako vznikol tento originálny spôsob pomoci pred niekoľkými rokmi vo svete tu, vznikol pri tejto príležitosti skvelý nápad i na Slovensku. Profesionálny tím barber shopu Me&Myself sa rozhodol podporiť tohtoročný Movember skutočne originálnym spôsobom – charitatívnou akciou pre pánov.

Príďte sa ostrihať, vyzerajte s novým účesom neodolateľne a podporte dobrú vec! Pozvánka platí pre všetkých pánov nielen s veľkou silou, ale predovšetkým s veľkým srdcom. Patríte medzi nich aj vy?

Táto špeciálna akcia sa koná už tento piatok 29. Movembra 2019 v čase od 8:00 do 20:00 hod. v Bratislave na Námestí Martina Benku 4. Krásne a mimoriadne talentované barberky z Me&Myself v hviezdnom zložení Aďka, Andrejka, Dida a Tina, si na túto jedinečnú príležitosť prizvali i tie najlepšie kolegyne z celého Slovenska a Českej republiky. Vy sa teraz máte možnosť ostrihať u ktorejkoľvek z nich! No nie je to úžasné?

A ako tento výnimočný deň vidia práve ony? “Vystrihané peniažky z celého dňa chceme venovať aliancii NIE RAKOVINE, ktorá pomáha onkologickým pacientom, šíri osvetu k prevencii a bojuje tak proti rakovine prostaty.

Ak sa chcete k týmto úžasným dámam a pacientskej aliancii NIE RAKOVINE pridať aj vy, rezervujte si svoj termín čo najskôr na: meandmyself.simplybook.me. Fotky pánov, ktorí túto akciu podporia, budeme postupne zdieľať. Nájdete sa medzi nimi?

Myslite tiež na seba a okrem rezervácie termínu v barber shope Me&Myself, si sami rezervujte termín preventívnej prehliadky u svojho urológa!

Ale pozor, fotka s fúzmi je dôkazom, že si to DAL a aj TY si bol na preventívnej prehliadke u urológa!!!

#dalsom

#MOVEMBER

Pridaj komentár