Keď sú ženy dlhodobo samé, začnú byť protivné a snažia sa vymetať všetky kluby v okolí len preto, aby sa tam s niekým zoznámili. Ak silou mocou chcete partnera, práve vtedy si ho nenájdete. Určite sa to stalo už aj vám. Snažili ste sa, ale nepodarilo sa vám nájsť vhodného partnera, s ktorým by ste si rozumeli, a s ktorým by ste si mohli založiť rodinu. Ak stále hľadáte muža svojich snov, máme pre vás jednu z možných ciest.

Ste single a túžite si nájsť partnera? Poradíme vám, ako na to!

Internetové zoznamky

Aj keď mnohé z vás túto možnosť odmietajú, aj takto si môžete nájsť vysnívaného partnera. Samozrejme, nemusíte vyhľadávať sex zoznamky, kde vám už pri prvých správach bude muž navrhovať, aby ste s ním mali trošku iný pomer, ako reálne vyhľadávate.

Vyberajte si seriózne tematické zoznamky. Je to iný spôsob zoznamovania, ako by ste možno čakali, ale veľa párov sa našlo práve na serióznych tematických zoznamkách. Vyskúšajte kresťanskú zoznamku, zoznamku pre rozvedených, zoznamku pre pohodových ľudí, zoznamku pre bacuľky. Je len na vás, ktorú si vyberiete. Máte však vysokú pravdepodobnosť, že tam stretnete osobu s podobnými záujmami a hodnotami.

Prirodzené správanie

Ak už nechcete byť single, neodporúčame sa pretvarovať a hrať sa na niečo viac. Muži to vedia vycítiť a ženám, ktoré sa pretvarujú a ktoré sa chvália, že vyskúšali napr. vibračné vajíčka, aj keď ich nikdy nevideli, nedávajú žiadnu šancu na „reparát“ – druhé rande. Správajte sa prirodzene a uvidíte, že si nájdete partnera, ktorý vám bude vyhovovať.

Buďte vyberavá a zvážte s kým pôjdete na rande

Nájsť si partnera, s ktorým strávite celý život, určite potrvá. Určite to nebude prvý partner, s ktorým sa dáte dokopy. Chodievajte do spoločnosti, ale nesiľte to príliš, pretože docielite pravý opak a pošramotíte si povesť. Ktorý muž by chcel ženu, ktorá ide na rande s každým, koho stretne a ktorého pozná v bare? Kým ste však sama a chýba vám sex, pomôcť vám môžu aj Venušine guličky.

 

Pridaj komentár