Počas osláv dôležitých momentov života, môžu ženy aj túto sezónu nosiť oblečenie značky Mohito z línie Celebration. Tentoraz dizajnéri značky predstavujú štýlové a trendy outfity pod názvom Modern Wedding.

Úžasné šaty, overal, ale aj kostým, sú len niektoré z modelov, ktoré nájdete medzi outfitmi vytvorenými v línii Modern Wedding. Veľké množstvo produktov je zárukou, že si niečo výnimočné nájde každá žena. Nájdete tu ohromujúce maxi šaty v krásnom odtieni ružovej alebo s kvetinovým vzorom.

Jedným z kúskov sú úpletové šaty na jedno rameno s pásom zvýrazneným opaskom. Ďalšie sú tenké kvetinové šifónové šaty s V výstrihom a opaskom z rovnakej látky. Letné kvetinové potlače sa objavujú aj na šatách s modernými odhalenými ramenami.

Obdivovateľky oblečenia zvýrazňujúceho skvelé krivky siahnu po unikátnom outfite: obtiahnutých šatách na krku upevnených do stojačika z materiálu obohateného metalizovanými vláknami.

Aj ženy obľubujúce nohavice môžu siahnuť do kolekcie Modern Wedding. Nájdu tu elegantný overal alebo kostým. Najzaujímavejší je určite ružový overal so 7/8 culote nohavicami, alebo dlhý burgundský s uchytením okolo krku.

Vyznávačky total-looku obľubujúce elegantné klasické kostýmy určite siahnu po svetlom pastelovom kostýme. Pre špeciálne príležitosti ho môžu skombinovať s flitrovým topom.

Užili by ste si letnú party bez doplnkov? Mohito tentokrát stavilo na dlhé náušnice, klobúky a šiltové chrániče.

Návrhári stavili na elegantné členkové remienkové sandále so stabilnými opätkami a formálnymi kabelkami na retiazke.

Pridaj komentár