Po nanesení na pleť sa krycí krém zmení z tekutého na hodvábny prášok. Nie je potrebné použiť ešte aj púder!

Rad dekoratívnej kozmetiky Giordni Gold v sebe spája švédsku kvalitu, dôraz kladený na inovácie a pokrokové technológie a taliansku remeselnú zručnosť. Aktuálne prináša viacero noviniek, ktoré premenia vaše líčenie sa na dokonalý pôžitok a zároveň aj zážitok!

Krycí krém Giordani Gold Metamorphosis dosiahol v spotrebiteľských testoch úžasné výsledky! 85 % žien súhlasilo s tým, že poskytuje vysoké krytie počas celého dňa, že prekrýva všetky viditeľné nedokonalosti a zanecháva bezchybnú pleť. Až 92 % žien súhlasilo s tým, že maskuje viditeľné známky únavy. Dámy sa dokonca vyjadrili, že po jeho aplikácii nie je potrebné použiť žiadny púder!

Vďaka technológii Meta Reactive sa pri kontakte s pokožkou mení z tekutej formy na hodvábne jemný prášok. Navyše je obohatený o výťažok z ručne zbieraných morských rias, jedinečné 3D pigmenty a komplex, ktorý udržiava pod kontrolou tvorbu mastnoty. Rozptyľuje všetky nedokonalosti pleti, maskuje známky únavy a poskytuje dokonalé krytie, ktoré vydrží celý deň.

Giordani Gold je aj symbolom luxusu, preto neprekvapí, že medzi novinkami nájdete aj parfumovú vodu Giordani Gold Essenza Sensuale. Ide o vysoko koncentrovanú kvetinovú vôňu. Čo však zaujme rovnako ako zmyselná vôňa, je jej inovatívny aplikátor. Týmto sa vôňa aplikuje priamo na pulzujúce miesta – krk, zápästia, za uši ap., vďaka čomu jej potenciál využijete v maximálnej možnej miere.

Jedným z najpredávanejších produktov značky Oriflame je jednoznačne guľôčkový púder Giordani Gold. Už dnes ho nájdete v ponuke obnovený. Súčasťou je po novom omladzujúca esencia, ktorá pleti dodáva plnší a mladistvejší vzhľad a tiež jemné perleťové minerály, ktoré tvár dlhodobo rozžiarujú. Guľôčky púdru sú tradične ručne tvarované v talianskych remeselných dielňach. Novým je aj Kabuki štetec Giordani Gold, vďaka ktorému guľôčkový púder nanesiete na vašu tvár ešte precíznejšie.

Viete o tom, že medzinárodné štúdie potvrdzujú, že pohľad muža spočinie na žene dlhšie, ak má na perách rúž? Švédsky zmysel pre kvalitu a efektivitu zároveň vie, že nie je postačujúce, ak rúž poskytuje pekné farby, ale je tiež potrebné, aby aj vyživoval a hydratoval. Preto Oriflame opäť skombinoval požiadavku krásy s požiadavkou zdravia pier a vyvinul rúž na pery Giordani Gold Jewel s nielen nádhernými pigmentmi, ale aj vyživujúcim zložením. Každý z nádherných 8 odtieňov vo farbách klenotov obsahuje prírodné rastlinné oleje – šípkový olej dodáva perám vďaka vitamínu C zdravý a plný vzhľad, kanolový olej ich vďaka vitamínu E a mastným kyselinám hydratuje.

Objednajte si všetky tieto novinky v aktuálnych uvádzacích zľavách na oriflame.sk! Ak sa navyše zaregistrujete, môžete aj všetky ostatné výrobky Oriflame nakupovať so zľavou až 20 %.

Pridaj komentár