Po malých krôčikoch k nám prichádza jar. Aj napriek mrazivým ránam sú cítiť slnečné lúče a počuť vtáčí spev. Aby to čakanie na jar bolo príjemnejšie, môžete si ho spestriť novinkami v podobe dezertov alebo dobrej kávy v kaviarňach Costa Coffee.

Novinka Matcha-aníz flat white

Máte radi kávu, ktorej sa nechcete vzdať, ale zároveň vám chutí japonský zelený čaj Matcha? Zdalo by sa, že čaj s kávou sa nedá kombinovať, ale opak je pravdou. Výborne sa doplňujú a výsledkom je silná lahodná káva s blahodarnými účinkami čaju, ktorá vás prebudí zo zimného spánku. Bude chutiť všetkým, ktorí majú radi ľahko korenenú štipľavú chuť na jazyku.

Káva Matcha-aníz flat white totiž obsahuje i extrakt čierneho korenia a anízu. Zmes je bez lepku a bez laktózy, ak zvolíte k príprave kávy aj alternatívne mlieko, máte vegánsky Matcha aníz flat white na svete. Skúste „zelenú“ kávu. Zelená je farbou prírody, rovnováhy, pokoja rovnováhy, pokoja a nádeje, čo jar bezpochyby je.

Fialkové latte

Tento kávový nápoj je poslom jari. Zima ešte zalieza pod nechty, ale voňavé fialky už začali kvitnúť. Z ich sušených kandizovaných kvetov sa pripravujú sladkosti. Poznáte cukríky Filaky? Tie síce v kaviarni Costa Coffee nedostanete, ale môžete si vychutnať iný „bonbón“. A to kávový v podobe fialkového latte. Ide o obľúbený kávový nápoj doplnený fialkovým sirupom. Jar už volá!

Lieskovo-orieškový koláč s malinami

Maliny a v zime? Nemusíte pre maliny posielať Marušku k dvanástim mesiačikom. Vláčny malinový koláč s orieškami dostanete aj v costa coffee. Tento koláč, na povrchu bohato posiaty malinami, je navyše s lieskovými orieškami a vanilkovo-karamelovým krémom.

Na svoje si vďaka zloženiu koláča prídu aj vegáni – je totiž bezlaktózový. Spoločne s Matcha-aníz flat white k sebe obidve novinky perfektne ladia. Na chuti však nie je nič poznať. Pochutnajú si na nich preto všetci.

Privolajte jar so svojimi najbližšími v kaviarňach Costa Coffee. Počas marca a apríla je navyše v rannej ponuke (do 11. hodiny) podávaný banánový chlieb s pekanovými orechmi a kúskami banánov ku každej káve za zvýhodnenú cenu.

Pridaj komentár