Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje v rámci predajného obdobia jún/júl 2020 horúce dekoratívne novinky z línie Power Stay, ktorá je stelesnením odolného a dlhotrvácneho líčenia. Vodoodolná zhusťujúca špirála, dlhotrvácna linka na oči a očný tieň v tyčinke sú zárukou dokonalého letného líčenia, s ktorým sa stanete krásna a neprehliadnuteľná.

„Výrobky Power Stay sú ideálne nielen pre profesionálov, ale hlavne pre tých, ktorí potrebujú, aby líčenie vydržalo celý deň bez väčších opráv. Ideálne je aj na biznis make-up,“ približuje líniu Pavel Bauer, oficiálny vizážista spoločnosti AVON.

„Pre svoju profesionálnu prácu v TV a na módnych prehliadkach milujem stabilné špirály, ktoré na očiach vydržia dlho a nerozmažú sa. Oceňujem tiež tvar kefky, ktorý dokonale priľne na všetky riasy naraz. Pre jej vodoodolnosť odporúčam napríklad pre líčenie neviest,“ pokračuje Pavel Bauer.

Vodoodolná zhusťujúca špirála Power Stay

Objem: 10 ml, Bežná cena: 8,90 €

Ultra trvácna zhusťujúca špirála dodáva hustejšie riasy až 9-násobným trvácnym vodoodolným objemom.** Nerozmazáva sa ani počas najväčších horúčav. Obsahuje technológiu Colorlock, čo znamená, že s kolagénom, proteínmi a aminokyselinami obalí riasy trvácnou farbou. Ohnutá kefka zachytí a obalí každú riasu a dodá jej objem bez hrudiek.***

„Linky – jeden z mojich favoritov, keďže vďaka novej technológii držia na očiach ešte lepšie a ľahko sa aplikujú. Farba má po chvíli schopnosť sa uzamknúť, a tak možno fungovať po celý deň s istotou, že sa linka nerozmaže,“ vysvetľuje Pavel Bauer, oficiálny vizážista spoločnosti AVON.

Dlhotrvácna linka na oči Power Stay

Objem: 0,35 g, Bežná cena: 7,90 €

Linku na oči jednoducho zatočte pre viac farby – nepotrebujete strúhať. Ultra trvácna linka na oči odolá vode a potu, neotláča sa, nerozmazáva a poskytuje dlhotrvácny efekt až 16 hodín.***

„Tieto tiene v tyčinke sú veľmi rafinované. Môžeme ich používať ako linku a tiene v jednom. Pracuje sa s nimi rýchlo a presne. A opäť, tá prekvapujúca trvanlivosť a stabilita je priam ohromujúca. Tieto tiene korunuje strúhadlo, ktoré je súčasťou výrobku. Ideálne sú do kabelky každej ženy,“ vysvetľuje Pavel Bauer.

Dlhotrvácny očný tieň v tyčinke Power Stay

Objem: 1,4 g, Bežná cena: 8,90 €

Ultra trvácny očný tieň poskytuje sýtu a rovnomernú farbu. Možno ho používať ako linku alebo očný tieň. Má úžasnú trvácnosť – odolá teplu, vlhkosti, vode a potu až 16 hodín.**** Strúhadlo je súčasťou výrobku.

*založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 14 žien.

**založené na výsledkoch fyzických testov.

***založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 113 žien.

****založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 119 žien.

Pridaj komentár