Vianoce sú tu a okrem obdarovania blízkych a pečenia rôznych dobrôt, netreba v predvianočnom zhone zabúdať na seba. Spravte si preto so značkou Barry M radosť a ak ju budete chcieť rozdávať všade naokolo, tak pokojne aj svojim kamarátkam a ženám v rodine. Nádherné, pestré a ligotavé očné tiene v mnohých kúzelných a ľahko kombinovateľných farbách vás rozžiaria pri štedrovečernom stole rovnako, ako sviečky na adventnom venci. Ste pripravené na jedinečný vianočný look?

Paletka podľa vlastných predstáv

Uprednostňujete viac svetlejšie alebo skôr tmavšie odtiene? Jemnejšie alebo výraznejšie líčenie? Potrpíte si na matný alebo žiarivý lesk? Očné tiene Barry M Clickable v príjemných pastelových, zemitých i žiarivo ligotavých farbách, umožňujú každému vybrať si pre seba to najlepšie a vytvoriť si tak vlastnú paletku očných tieňov na mieru.

Stačí si jednoducho vybrať obľúbené odtiene, pridať niečo okázalého na skúšku a všetko do seba zapadne jedným kliknutím. Pigmentácia tieňov je intenzívna a dlhotrvajúca a navyše pôsobí prirodzene. Ľahko sa nanášajú a je úplne jedno či štetcom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov. Nech už zvolíte akúkoľvek metódu, uvidíte, že výsledný efekt bude dokonalý.

Sebavedomá a odvážna

Pokiaľ sa radšej spoliehate na odborníkmi zostavené farby, potom je pre vás paletka očných tieňov Barry M Midnight Scene perfektnou voľbou. Zároveň je dokonalým darčekom pre každú sebavedomú ženu, ktorá vie čo chce a neváha použiť svoje silné stránky.

Ľadovo ligotavé farby v žiarivých i matných odtieňoch fialovej, ružovej, modrej, zlatej, čiernej, šedej, smotanovej a bielej, poskytujú množstvo kombinácií, s ktorými ľahko doladíte outfit na vianočný alebo silvestrovský večierok. Kvalitná, intenzívna a dlhotrvajúca pigmentácia je u značky Barry M samozrejmosťou.

Romantická a zmyselná

Množstvo rozmanitých, ale vždy dokonale zladených farieb, ponúka paletka očných tieňov Barry M Black Cherry. Odtiene ružovej, červenej, hnedej, zlatej a šedej, vytvárajú nádherné a veľmi ženské kombinácie s nádychom romantiky, zvodnosti a zmyselnosti.

Poteší každú ženu, ktorá sa nebojí byť sama sebou. Tiene sa jednoducho nanášajú aplikátorom, štetcom alebo končekmi prstov a poskytujú ligotavý i matný efekt podľa toho, na čo máte práve náladu.

Hravá a žiarivá

Chcete mať neodolateľne sladký pohľad v karamelových tónoch? Paletka očných tieňov Barry M Sweet Caramel je ako na mieru ušitým darom pre ženy, ktoré svojim úsmevom dokážu rozjasniť deň svojmu okoliu.

Tiene vo vkusne ladených odtieňoch zlatej, oranžovej, žltej, hnedej a bielej, vyzdvihnú iskru v očiach a nechajú vystúpiť prednosti. Farby s ligotavým i matným efektom sú príjemne sýte a ľahko sa nanášajú.

Bronzer pre rozjasnenú a sviežu pleť

Pre zvýraznenie kontúr a rozjasnenie tváre nielen na Štedrý deň, je ideálna paletka štyroch ligotavých bronzerov a rozjasňovačov Barry M Glow Beam, ktorú zaručene ocení každá žena. Pleť je vďaka nej rozžiarená ľahkým a zdravým opáleným tónom. Pre ten najlepší efekt nanášajte rozjasňovač nad lícne kosti, hrot pier a špičku nosa. Bronzer môžete použiť pre opálený vzhľad, ale i miesto tvárenky.

Barry M je v Anglicku kultovou značkou, ktorá takmer 40 rokov ponúka širokú, farebnosťou preslávenú škálu make-upov, trblietok, rúžov, riaseniek a ďalších doplnkov z oblasti dekoratívnej kozmetiky. Značku vystihujú predovšetkým výrazné farby a odvaha vytvárať nové trendy. Barry M si kladie za cieľ skrášliť svet vysoko kvalitnou, trendovou a zároveň etickou kozmetikou. Preto bola značka už od svojich počiatkov v 80. rokoch „cruelty-free“, teda netestuje svoje výrobky na zvieratách. V súčasnosti prešla značka tiež na vegánsky koncept.

Pridaj komentár